ساخت بازی Cyberpunk 2077 با سرعت بالایی پیش می‌رود

رسانه کلیک - به گفته مدیر ارشد مالی استودیوی سی دی پراجکت رد، روند و فرآیند ساخت بازی Cyberpunk 2077 با سرعت بالایی پیش می رود.

ساخت بازی Cyberpunk 2077 با سرعت بالایی پیش می‌رود

اینکه بازی «سایبرپانک 2077» یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین آثار ویدیویی نسل هشتم به حساب می آید، برهیچکس پوشیده نیست. اثری که با گذشت بیش از شش سال از آغاز روند توسعه بازی، فرآیند ساخت آن به این زودی ها به اتمام نمی رسد و تا به امروز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

در آستانه برگزاری رویداد سالانه E3 2019، استودیوی سی دی پروجکت رد چندی پیش رسما از حضور Cyberpunk 2077 در این مراسم خبر داد. البته، این حضور مطابق انتظار هواداران نیست و ظاهرا علاقه مندان طی این نمایشگاه قادر به تجربه بخش هایی از گیم پلی بازی نخواهند بود. با این حال، چندی پیش آقای پیاتر نیلوباوویچ (Piotr Nielubowicz)، مدیر ارشد مالی استودیوی سی دی پروجکت رد در جریان جلسه جدیدترین گزارش مالی شرکت اطلاعات بیشتری از اثر سایبرپانک 2077 منتشر کرد.

به گفته نیلوباوویچ، در حال حاضر نزدیک به 400 نفر روی ساخت بازی Cyberpunk 2077 فعالیت می کنند و روند توسعه این اثر با سرعت بیشتری پیش می رود. علاوه بر این ها، به نظر می رسد سازندگان برنامه های متنوعی را برای نمایش در E3 2019 در نظر گرفته اند و مهم تر اینکه، برای اولین بار شاهد نمایش عمومی این عنوان مورد انتظار خواهیم بود.

ساخت بازی Cyberpunk 2077

آقای پیاتر نیلوباوویچ در این باره توضیح می دهد:

توسعه پروژه ما با سرعت بالایی پیش می رود! در حال حاضر بیش از 400 نفر روی ساخت بازی Cyberpunk 2077 فعالیت می کنند. در سه ماهه نخست، تیم ما نزدیک به 25 میلیون زلوتی (واحد پول لهستان) برای توسعه عناوین ویدیویی و فناوری های جدید هزینه کرده و هم اکنون مجموع هزینه های تحقیقاتی و توسعه به رقم 264 میلیون زلوتی رسیده است.

مهم ترین و حساس ترین نمایشگاه E3 در طول تاریخ استودیوی سی دی پروجکت رد، پیش روی ماست! ما لاین آپ و برنامه شدیدا هیجان انگیزی در نظر داریم که کاسه صبرمان را لبریز کرده است. برای نخستین بار در تاریخ ما، قصد داریم بازی Cyberpunk 2077 را به طور عمومی به نمایش بگذاریم.

همانطور که ماه ژوئن، یک ماه بسیار هیجان انگیزی است، من از شما دعوت می کنم که در این مراسم شرکت کنید و فعالیت های ما در شبکه های اجتماعی مختلف را دنبال کنید.

بازی سایبرپانک 2077 در تاریخ نامشخصی روی سه سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. با توجه به عدم امکان تجربه بخش هایی از گیم پلی بازی، عرضه این عنوان در ادامه سال جاری کمی دور از انتظار است.

ارسال نظر