بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید را بشناسید

رسانه کلیک - برای اطلاعات از وضعیت آب و هوا می توانید از اپلیکیشن های متنوعی استفاده کنید. در ادامه به معرفی بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید می پردازیم.

بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید را بشناسید

اپلیکیشن های هواشناسی از کاربردی ترین برنامه های تلفن های هوشمند محسوب می شوند که به کاربر قابلیت دسترسی به اطلاعات آب و هوایی را می دهد. در این مقاله قصد داریم بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید را معرفی کنیم.

Weather Timeline

انتخاب برتر ما در این مقاله، برنامه Weather Timeline است. علاوه بر طراحی زیبای، این برنامه حاوی قابلیت دسترسی سریع به اطلاعات آب و هوایی بوده و اطلاعات دقیق راداری را در ارتباط با روزهای آینده در اختیارتان می گذارد.

1 Weather

این برنامه یکی از برنامه های قدیمی آب و هوا برای اندروید است. کارکردن با آن بسیار ساده بوده و تمامی اطلاعات ابتدایی هوا مانند پیش بینی ها، رادارها و هشدارهای آب و هوایی را شامل می شود.

AccuWeather

AccuWeather یکی از شناخته شده ترین برنامه های هواشناسی بوده و قابلیت های آن فراتر از تصور است. علاوه بر دسترسی زنده به رادارها، این اپلیکیشن دارای قابلیتی به نام MinuteCast بوده که اطلاعات آب و هوایی را دقیقه به دقیقه به کاربر گزارش می دهد. AccuWeather بدون شک یکی از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید است.

Dark Sky

این اپلیکیشن در ابتدا یک برنامه محبوب برای سیستم عامل iOS بود اما حال نسخه اندرویدی آن نیز از طریق گوگل پلی در دسترس است. یکی از دلایل شهرت این برنامه، قابلیت hyper-local آن است که کاربر بوسیله آن دقیقا می دانند که بارش در چه زمانی آغاز می شود و پایان می یابد. می توانید نسخه پریمیوم این برنامه را با قیمت ۲.۹ دلار برای یکسال خریداری کنید.

Google

موتور جستجوگر گوگل نیز دارای یک برنامه کاربردی برای هواشناسی است. کافیست تا یک جستجوی ساده در ارتباط با آب و هوا انجام دهید تا با اطلاعات زیادی مواجه شوید. با باز کردن منو می توانید این برنامه را مانند هر برنامه هواشناسی دیگری روی صفحه اصلی تلفن خود پین کنید؛ یکی از قابلیت های محبوب این برنامه، At a glance نام دارد که شامل راه حل های سریع آب و هوایی است.

NOAA

این برنامه برای افرادی طراحی شده که به شدت شرایط آب و هوایی را دنبال می کنند. اطلاعات آن از سازمان جوی و اقیانوسی تامین شده و ممکن است جزو اپلیکیشن های محبوب پلی استور نباشد، اما حاوی دقیق ترین اطلاعات آب و هوایی است.

WeatherBug

این برنامه یکی از قدیمی ترین برنامه های هواشناسی اندروید بوده و همچنان از انتخاب های برتر کاربران است. همچنین این برنامه ادعا می کند که دارای بزرگترین و حرفه ای ترین شبکه آب و هوایی است، به طوری که برخی ویژگی های آن مانند شاخص گرما و یا شاخص UV را در برنامه های دیگر پیدا نخواهید کرد.

Weather Channel

این برنامه شناخته شده ترین برنامه هواشناسی برای اندروید بوده و شامل ویژگی های زیادی مانند پیش بینی های دقیق، شرایط جوی، دسترسی زنده به رادار، هشدار طوفان و هر اطلاعات دقیقی در ارتباط با آب و هواست.

Weather Underground

Weather Underground از داده های آب و هوایی کاربر برای پیش بینی بسیار دقیق هواشناسی با مقیاس محلی استفاده می کند. بطور زنده به رادار دسترسی داشته و منابع دقیق آن از موارد شایان ذکر است.

Weather Wiz

Weather Wiz جدیدترین اپلیکیشن این لیست بوده اما شامل بهترین گزینه هاست. طراحی جذاب و سرگرم کننده ای دارد و اطلاعات آن از منبع معتبر IBM تامین می شود که در برنامه های دیگر این اطلاعات را نخواهید یافت.

ارسال نظر