عرضه بازی GRID یک ماه عقب افتاد

رسانه کلیک - شرکت کد مسترز چندی پیش طی پیامی از تغییر تاریخ انتشار بازی GRID خبر داد که بر اساس آن، این عنوان مورد انتظار در 19 مهر سال جاری منتشر می شود.

عرضه بازی GRID یک ماه عقب افتاد

استودیوی کد مسترز یکی از بازی سازان قدیمی است که فعالیت خود را با ساخت و عرضه بازی Super Robin Hood در سال 1985 آغاز کرد. در حالی که در کارنامه این استودیو ساخت بازی های اکشن، ماجراجویی، استراتژیک و پازل به چشم می خورد، اما کد مسترز بیش از هر چیز دیگری در توسعه بازی های ریسینگ و به خصوص ماشین رانی تبحر دارد؛ به طوری که تمامی نسخه های مجموعه F1، گرید و Dirt توسط این استودیو توسعه یافته اند.

در حال حاضر، استودیو کد مسترز روی ساخت و توسعه نسخه بعدی سری محبوب Grid فعالیت می کند تا این عنوان بار دیگر تجربه هیجان انگیزی از مسابقات ماشین رانی در پیست های مختلف را برای عاشقان سبک ریسینگ رقم بزند. با وجود اینکه بازی Grid برای عرضه در روز 22 شهریور امسال (13 سپتامبر) برنامه ریزی شده بود، به نظر می رسد فرآیند و روند توسعه این عنوان مطابق برنامه سازندگان پیش نرفته و استودیوی کد مسترز برای ارتقا و بهبود کیفیت بازی، به زمان بیشتری نیاز دارد.

از این رو، شرکت کد مسترز چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که بر خلاف تمایل سازندگان، تاریخ انتشار بازی Grid به منظور بهبود هر چه بیشتر دستخوش تغییراتی شده و عرضه این اثر دست کم یک ماه عقب افتاده است. خوشبختانه، استودیوی کد مسترز در کنار این خبر، تاریخ عرضه جدید بازی را نیز مشخص کرد که بر اساس آن، این عنوان در 19 مهر (11 اکتبر) روی چهار پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

در ادامه، استودیوی کد مسترز ضمن عرض پوزش در خصوص تاخیر پیش آمده در عرضه بازی Grid، به تمامی هواداران پر و پا قرص مجموعه گرید وعده داد که به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از گیم پلی، خودروها و مسابقات این عنوان منتشر خواهد کرد.

بد نیست بدانید بازی GRID Autosport که در سال 2014 روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر شد، سرانجام در ادامه سال جاری روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیز پورت می شود. گفتنی است؛ این نسخه به جز سه ماهه سوم سال 2019، تاریخ انتشار دقیق تری ندارد.

ارسال نظر