نسخه جدید بازی Resident Evil به‌زودی از راه می‌رسد؟

رسانه کلیک - با توجه به اطلاعیه جدید شرکت ژاپنی کپکام، به نظر می رسد زمان چندان زیادی به عرضه نسخه جدید بازی Resident Evil باقی نمانده است.

نسخه جدید بازی Resident Evil به‌زودی از راه می‌رسد؟

شرکت کپکام چند سالی است که با عرضه آثار بی نظیر و فوق العاده سعی در بازگشت اعتبار از دست رفته خود داشته و به نظر می رسد به طور جدی در این مسیر قدم می گذارد. از طرفی، مجموعه رزیدنت اویل در این مسیر کمک شایانی به این شرکت ژاپنی کرده و بازسازی نسخه های قدیمی این فرانچایز درآمد کپکام را تحت تاثیر خود قرار داده است.

از این رو، هیچ شکی نیست که کپکام هرگز قید سری رزیدنت اویل را نمی زند و به مرور زمان نسخه های جدیدی از این مجموعه را به دست علاقه مندان می رساند. در همین راستا، ظاهرا این شرکت هم اکنون در خلوت خود در حال توسعه نسخه جدید بازی Resident Evil است و این عنوان به زودی راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که گویا این اثر در حال حاضر مراحل پایانی ساخت خود در این شرکت را طی می کند و چه بسا طی چند ماه آینده شاهد عرضه آن نیز باشیم.

ماجرا از این قرار است که شرکت کپکام چندی پیش طی ایمیلی از اعضای گروه Resident Evil Ambassadors، طرفداران پر و پا قرص سری رزیدنت اویل، برای تجربه یک اثر معرفی نشده از مجموعه رزیدنت اویل دعوت به عمل آورد. بر این اساس، علاقه مندان به این فرانچایز در روز 17 و 18 شهریور امسال (هشتم و نهم سپتامبر) فرصت دارند تا به صورت آزمایشی به تجربه نسخه جدید بازی Resident Evil بپردازند و نظرات، پیشنهادها و بازخوردهای خود را به سازندگان ارسال کنند.

متن ایمیل ارسالی از سوی شرکت کپکام به شرح زیر است:

خطاب به تمامی اعضای گروه Resident Evil Ambassadors؛

از همه شما به خاطر حمایت از سری رزیدنت اویل صمیمانه تشکر می کنیم. امروز اعلام می کنیم که ما در حال جذب تست کنندگان برای بررسی یک بازی در حال ساخت هستیم. ما به تمامی بازخوردها و نظرات این گروه در خصوص بازی مذکور احترام می گذاریم و به آن ها توجه خواهیم کرد. از این رو، اطلاعات زیر را بخوانید و سپس در صورتی که تمایل به همکاری با ما را دارید، روی لینک مربوطه در ایمیل کلیک کنید.

در دیگر خبرهای مرتبط با رزیدنت اویل، چندی پیش آقای مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، یکی از تحلیلگرهای ارشد موسسه آماری NPD، فهرستی از 10 بازی پرفروش سبک ترس و وحشت منتشر کرد که در این لیست، هفت نسخه مختلف از مجموعه Resident Evil به چشم می خورد، به طوری که تا حدودی می توان گفت غالب نسخه های مهم و اصلی این سری جزء پرفروش ترین آثار سبک وحشت به شمار می روند. به علاوه، این فرانچایز لقب پرفروش ترین مجموعه سبک ترس و وحشت را نیز به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ آخرین نسخه منتشر شده از سری رزیدنت اویل، Resident Evil 2 Remake نام دارد که در حال حاضر می‌ توانید این بازی بی نظیر را روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنید.

ارسال نظر