نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در چین جریان دارد؟

رسانه کلیک - رئیس ارشد شرکت فرانسوی یوبی سافت طی گفت و گویی از علاقه خود به ساخت نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در چین سخن گفت.

نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در چین جریان دارد؟

بدون هیچ شک و تردیدی، مجموعه اساسین کرید را می توان یکی از بهترین بازی های تاریخی دانست که نسخه های اخیر آن به لطف ارائه گیم پلی مهیج تا حدودی اعتبار از دست رفته فرانچایز خود را بازگردانده و با روایت داستان های جالب و درگیرکننده در برهه های زمانی مختلف، انتظار هواداران دو آتیشه خود را برآورده کرده است. اگر نگاهی گذرا به تاریخچه سری اساسین کرید بیاندازیم، متوجه می شویم که غالب آثار این مجموعه گیمرها را با حوادث تاریخی مکان های متعددی روبه‌رو کرده و به نوعی موقعیت مکانی این عناوین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

از این رو، همواره پیش از معرفی نسخه بعدی بازی Assassin's Creed، صحبت های زیادی در خصوص مکان آن به میان زده می شود. در همین رابطه، چندی پیش آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل شرکت یوبی سافت، طی گفت و گویی در شبکه اجتماعی توییتر اشاره کرد که شخصا علاقه زیادی به ساخت نسخه بعدی بازی Assassin's Creed در چین دارد. به بیان دقیق تر، گیلموت تمایل دارد تا داستان نسخه بعدی این مجموعه در دوره سه امپراطوری چین جریان داشته و بازیکنان این بار با با اتفاقات این دوره از تاریخ همراه شوند.

در ادامه، ایو گیلموت خاطرنشان کرد که این صحبت ها صرفا برگرفته از تمایل و علاقه او بوده و اظهارات فوق به معنی تایید این منطقه برای نسخه بعدی سری اساسین کرید نیست. با این وجود، ظاهرا تاریخ غنی چین یکی از گزینه های احتمالی برای لوکیشن و یا موقعیت مکانی اساسین کرید جدید است که با توجه به افسانه های عجیب و غریب و تاریخ پربار این کشور، می توان انتظار یک اساسین کرید بی نقص و پرمحتوا از یوبی سافت داشت.

ذکر این نکته مهم است که شرکت یوبی سافت هنوز از نسخه بعدی بازی Assassin's Creed رونمایی نکرده و تاکنون هیچ اطلاعات رسمی از این عنوان مورد انتظار ارائه نشده است. با این حال، تا به امروز گمانه زنی های زیادی در رابطه با این اثر به گوش رسیده که بر اساس آن ها، به نظر می رسد اساسین کرید بعدی در اسکاندیناوی و دوران وایکینگ‌ ها جریان دارد و این عنوان در پاییز سال 2020 میلادی به دست بازیکنان خواهد رسید.

شایان ذکر است؛ بازی Assassin's Creed Odyssey به عنوان جدیدترین نسخه مجموعه اساسین کرید هم اکنون روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر