رویداد تجربه نسخه جدید بازی Resident Evil در آمریکا برگزار می‌شود!

رسانه کلیک - طبق اعلام شرکت کپکام، کاربران آمریکایی نیز در کنار بازیکنان ژاپنی به زودی می توانند به تجربه نسخه جدید بازی Resident Evil بپردازند.

رویداد تجربه نسخه جدید بازی Resident Evil در آمریکا برگزار می‌شود!

رزیدنت اویل یکی از موفق ترین مجموعه های شرکت کپکام به شمار می رود که نسخه های مختلفی از آن طی چند سال اخیر راهی بازار شده و هر یک به لطف ارائه گیم پلی مهیج و جذاب، مورد استقبال شماری از بازیکنان قرار گرفتند. در پی این موفقیت ها، بدیهی است که این شرکت ژاپنی کماکان به توسعه این مجموعه ادامه داده و چه بسا به زودی شاهد عرضه نسخه جدید بازی Resident Evil باشیم.

در همین راستا، هفته گذشته بود که شرکت کپکام به طور غیرمنتظره با ارسال ایمیلی به اعضای گروه Resident Evil Ambassadors، طرفداران پر و پا قرص سری رزیدنت اویل، از آن ها برای تجربه یک نسخه معرفی نشده از مجموعه رزیدنت اویل دعوت به عمل آورد ( نسخه جدید بازی Resident Evil به‌زودی از راه می‌رسد؟ ). این دعوتنامه صرفا برای کاربران ژاپنی در نظر گرفته شده بود و دیگر عاشقان این سری قادر به تجربه بازی نبودند.

با این حال، شواهد امر گویای این موضوع است که ساعاتی پیش این دعوتنامه به کاربران Resident Evil Ambassadors در ایالات متحده آمریکا نیز ارسال شده و به نظر می رسد شرکت کپکام به زودی یک رویداد ویژه از مجموعه رزیدنت اویل در آمریکای شمالی برگزار خواهد کرد. به بیان دقیق تر، تصاویر منتشر شده از این دعوتنامه نشان می دهد که رویداد تجربه آزمایشی نسخه جدید بازی Resident Evil از روز 29 الی 30 شهریور ماه (20 تا 21 سپتامبر) در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود. جالب تر اینکه یک رویداد مشابه دیگر نیز از روز یک الی دو مهر ماه (23 تا 24 سپتامبر) در شهر نیویورک برپا خواهد شد.

نسخه جدید بازی Resident Evil

بر اساس گفته های شرکت کپکام، تنها اعضای گروه Resident Evil Ambassadors یا همان طرفداران دو آتیشه رزیدنت اویل قادر به شرکت در این رویداد خواهند بود. متاسفانه، تاکنون هیچ اطلاعاتی در خصوص نسخه بعدی این مجموعه ارائه نشده و هنوز مشخص نیست که این بار میزبان بازی Resident Evil 8 هستیم و یا شرکت کپکام به دنبال انتشار ریمستر یکی از نسخه های قدیمی این مجموعه است.

با همه این ها، با توجه به اینکه بخش هایی از این عنوان در رویدادهای مذکور قابل بازی است، ظاهرا روند ساخت و توسعه این اثر رو به اتمام بوده که بدین ترتیب، زمان چندان زیادی هم به انتشار آن باقی نمانده است. هرچند این موضوع هنوز توسط شرکت کپکام تایید و یا تکذیب نشده است.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر بازی Resident Evil 2 Remake به عنوان جدیدترین نسخه عرضه شده از سری رزیدنت اویل روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر