خبری از بسته الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 نیست!

رسانه کلیک - پس از گمانه زنی ها و شایعه های مختلف، سرانجام استودیوی راک استار گیمز طی پیامی هرگونه ساخت و عرضه بسته الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 را تکذیب کرد.

خبری از بسته الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 نیست!

تا به امروز گزارش های متعدد و مختلفی پیرامون رد دد ردمپشن 2 در سراسر فضای مجازی به چشم خورده که بخش اعظیمی از این شایعه ها مربوط به بسته الحاقی داستانی بازی است. از آنجا که استودیوی راک استار گیمز در طول یک سال اخیر با تمام قدرت به پشتیبانی از این عنوان ویدیویی ادامه داده و چندی پیش نیز شاهد عرضه به‌روزرسان بزرگ تابستانی بازی به نام Frontier Pursuits بودیم، بسیاری از هواداران بی صبرانه منتظر دریافت محتوای جدید برای بخش کمپین و داستانی این اثر پرطرفدار هستند.

با این حال، به نظر می رسد این خواسته بازیکنان لااقل به این زودی ها محقق نمی شود و شرکت راک استار گیمز مشابه بازی موفق GTA V، روی بخش چندنفره آنلاین Red Dead Redemption 2 متمرکز شده است. به طور دقیق تر، در پی قوت گرفتن گزارش ها، سرانجام کتی پیکا (Katie Pica)، مدیر ارشد آثار ویدیویی شرکت راک استار گیمز، در جریان گفت و گوی اخیر خود با وب سایت معروف VG247 رسما اعلام کرد که تیم توسعه دهنده بازی بجای گسترش بخش کمپین و داستانی، روی توسعه بخش چندنفره آنلاین فعالیت می کند.

کتی پیکا در این باره می گوید:

در حال حاضر، ما صد در صد تمرکز خود را روی بخش چندنفره آنلاین Red Dead Redemption 2 قرار داده ایم و امیدوار هستیم که بتوانیم تمامی ویژگی ها و المان های مثبت بخش کمپین و داستانی بازی را به بخش چندنفره آن منتقل کنیم.

در ادامه این صحبت ها، تارک حمد (Tarek Hamad)، تهیه کننده بخش چندنفره آنلاین این اثر، بار دیگر از علاقه شرکت راک استار گیمز به بخش بازی های تک نفره و داستانی سخن گفت. به گفته او، این علاقه شدید باعث شده تا رد دد ردمپشن 2 از حیث روایت داستان عالی و بی نقص باشد.

بسته الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2

تارک حمد در این باره توضیح می دهد:

ما بارها و بارها در گذشته اعلام کردیم که عاشق بازی های تک نفره و داستانی هستیم. به نظر من، داستان گسترده و عظیم Red Dead Redemption 2 این موضوع را به راحتی برای شما ثابت می کند.

در دیگر خبرهای مرتبط با بازی، اواخر شهریور ماه بود که یکی از کاربران بازی با انتشار تصویری از یک زامبی، از حضور زامبی ها در Red Dead Redemption 2 خبر داد. حال با وجود اینکه عرضه بسته الحاقی داستانی برای این اثر به کلی رد شده، اما ممکن است که دی ال سی موجودات بیگانه صرفا برای بخش چندنفره آنلاین بازی توسعه می یابد ( حضور زامبی ها در بازی Red Dead Redemption 2 ).

شایان ذکر است؛ رد دد ردمپشن 2 در حال حاضر روی دو کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. همچنین، با وجود گذشت چیزی در حدود یک سال از عرضه این اثر، لیکن هنوز خبری از نسخه رایانه شخصی بازی نیست و استودیوی راک استار گیمز تا به امروز به ساخت و عرضه این نسخه اشاره نکرده است. البته، این موضوع پی سی بازها را همچنان ناامید نکرده چرا که چندی پیش شاهد راه اندازی لانچر Rockstar برای پی سی بودیم. موضوعی که بسیاری از بازیکنان آن را مرتبط با عرضه بازی روی این پلتفرم می دانند.

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با عدم انتشار بسته الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 چیست؟ به نظر شما، آیا سود فوق العاده هنگفت سازندگان باعث شده تا راک استار گیمز به سراغ محتوای جدید بخش کمپین بازی نروند؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر