با پرفروش ترین بازی های یوبی سافت آشنا شوید!

رسانه کلیک - آقای دنیل احمد، یکی از تحلیل‌گران حوزه بازی های ویدیویی، در تازه ترین توییت خود از فهرست اسامی پرمخاطب ترین و پرفروش ترین مجموعه های یوبی سافت پرده برداشت.

با پرفروش ترین بازی های یوبی سافت آشنا شوید!

سری اساسین کرید یکی از بهترین و قدیمی ترین فرانچایزهای صنعت بازی های ویدیویی است که نسخه اول آن در سال 2007 میلادی راهی کنسول های نسل هفتم و پی سی شد. این مجموعه به لطف ارائه ویژگی های کاملا جدید و روایت داستان های جالب و درگیرکننده، از همان اول کار در دل بازیکنان قرار گرفت که به لطف این محبوبیت، تا به امروز نسخه های متعددی از آن راهی بازار شده است. علی رغم فراز و نشیب ها و مشکلاتی که در سال های اخیر گریبان‌گیر این سری شده بود، اما Assassin's Creed را همچنان می توان به عنوان موفق ترین مجموعه شرکت یوبی سافت دانست.

در همین راستا، آقای دنیل احمد (Daniel Ahmad)، یکی از تحلیل‌گران حوزه بازی های ویدیویی، که چند وقتی است گزارش های زیادی در خصوص میزان فروش عناوین مختلف ارائه می کند، به تازگی به سراغ مجموعه های یوبی سافت رفته و این بار فهرست محبوب ترین و پرفروش ترین آثار این شرکت فرانسوی را در اختیار عموم قرار داده است. بر اساس جدیدترین توییت این تحلیلگر، سری اساسین کرید و Just Dance به ترتیب لقب پرفروش ترین و پرمخاطب ترین فرانچایز یوبی سافت را به خود اختصاص داده اند.

به طور دقیق تر، به نظر می رسد میزان فروش سری Assassin's Creed در سراسر جهان هم اکنون به بیش از 140 میلیون نسخه رسیده که بدین ترتیب، این مجموعه با اختلاف فاحشی، به عنوان پرفروش ترین فرانچایز یوبی سافت شناخته می شود. در این میان بد نیست اشاره کنیم با توجه به اینکه در حال حاضر چیزی در حدود 12 سال از تولد اساسین کرید می گذرد، می توان گفت که به طور میانگین این مجموعه سالانه فروشی بالغ بر 11.5 میلیون نسخه داشته است.

پرفروش ترین مجموعه های یوبی سافت

جایگاه دوم جدول پرفروش ترین مجموعه های یوبی سافت به مجموعه فوق العاده پرطرفدار Just Dance تعلق دارد. طبق ادعای دنیل احمد، فروش این سری به تازگی از مرز 70 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده که بی شک یک رکورد بزرگی برای این شرکت فرانسوی به شمار می رود. جالب تر اینکه تا به امروز بیش از 120 میلیون نفر به تجربه نسخه های مختلف مجموعه پرداخته اند. این در حالی است که تعداد بازیکنان منحصر به فرد اساسین کرید تنها 95 میلیون نفر اعلام شده است.

عملکرد سری فار کرای نیز قابل تحسین بوده و از آن می توان به عنوان سومین فرانچایز پرفروش یوبی سافت یاد کرد. به گفته دنیل احمد، این مجموعه از زمان عرضه بازی فار کرای 2 تا به امروز بیش از 50 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا فروش داشته که از حیث تعداد کاربران، به جامعه 79 میلیون نفری دست یافته است.

فهرست پرفروش ترین مجموعه های شرکت یوبی سافت به شرح زیر است:

 • Assassin's Creed - بیش از 140 میلیون
 • Just Dance - بیش از 70 میلیون
 • Far Cry - بیش از 50 میلیون
 • Tom Clancy's Splinter Cell - بیش از 30 میلیون
 • Rabbids - بیش از 20 میلیون

در ادامه می توانید پرمخاطب ترین آثار ویدیویی شرکت یوبی سافت را به همراه تعداد بازیکنان هر فرانچایز مشاهده کنید:

 • Just Dance - بیش از 120 میلیون
 • Assassin's Creed - بیش از 95 میلیون بازیکن
 • Far Cry - بیش از 79 میلیون بازیکن
 • Rainbow Six Siege - بیش از 50 میلیون بازیکن
 • Watch Dogs - بیش از 36 میلیون بازیکن
 • Ghost Recon - بیش از 30 میلیون بازیکن
 • For Honor - بیش از 21 میلیون بازیکن
 • The Crew - بیش از 21 میلیون بازیکن

شایان ذکر است؛ بازی Assassin's Creed Odyssey به عنوان جدیدترین نسخه مجموعه اساسین کرید در حال حاضر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با محبوب ترین و پرفروش ترین مجموعه های یوبی سافت چیست؟ بهترین اثر ویدیویی این شرکت از دیدگاه شما کدام است؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر