نسخه دسترسی زودهنگام بازی Minecraft Earth به‌زودی از راه می‌رسد

رسانه کلیک - بر اساس بیانیه جدید استودیوی موجنگ، نسخه دسترسی زودهنگام بازی Minecraft Earth در تاریخ نامشخصی از ماه اکتبر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Minecraft Earth به‌زودی از راه می‌رسد

در پی انتشار نسخه واقعیت افزوده بازی های پرطرفداری از جمله Angry Bird و Pokemon GO، شرکت خوش نام موجنگ نیز با همکاری ردموندی ها به استقبال از این تکنولوژی رفت و در اردیبهشت ماه امسال بود که از نسخه واقعیت افزوده یا همان AR اثر محبوب ماینکرفت تحت عنوان Minecraft Earth رونمایی کرد. عنوانی که دنیای زیبای ماینکرفت را به صورت واقعیت افزوده در اختیار کاربران اندروید و آیفون قرار می دهد و بازیکنان به لطف آن و استفاده از دوربین گوشی های هوشمند خود، می توانند روی هر سطحی سازه های مورد نظرشان را به کمک بلوک های معروف ماینکرفت خلق کنند.

در همین راستا، چندی پیش شرکت مایکروسافت و موجنگ با برگزاری لایو استریم سالانه Minecon، در کنار انتشار تریلر جدید، اطلاعات بیشتری از این اثر مورد انتظار ارائه کرده اند. به گفته ردموندی ها، علاقه مندان به مجموعه ماینکرفت در ماه اکتبر سال جاری (مهر - آبان) می توانند نسخه دسترسی زودهنگام بازی Minecraft Earth را تجربه کنند. البته، این نسخه به صورت محدود در برخی از کشورها عرضه می شود و متاسفانه بازیکنان سراسر دنیا قادر به دریافت و تجربه آن نخواهند بود. افزون بر این، هنوز جزئیاتی از کشورها و مناطق ویژه برای انتشار نسخه دسترسی زودهنگام این عنوان در دست نیست. جدا از این مورد، تاکنون جزئیاتی درباره محتوا، آیتم ها و ویژگی های این نسخه دسترسی زودهنگام یا همان آزمایشی بازی به اشتراک گذاشته نشده و حتی تاریخ عرضه دقیق آن در ماه اکتبر نیز مشخص نیست.

در ادامه این مراسم، استودیوی موجنگ رسما اعلام کرد که نسخه جهانی Early Access بازی Minecraft Earth نهایتا تا پایان سال جاری میلادی در سراسر دنیا منتشر خواهد شد. در کنار این اطلاعات، سازندگان تریلر جدیدی نیز از ارائه کرده اند که بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و به نمایش ویژگی واقعیت افزوده بازی می پردازد.

ناگفته نماند که نسخه نهایی و کامل بازی Minecraft Earth نیز هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد. بدین ترتیب، این عنوان در آینده نه چندان دور به صورت انحصاری روی موبایل های مبتنی بر سیستم عامل اندروید و iOS منتشر خواهد شد. با این حال، شما هم اکنون می توانید نسخه عادی ماینکرفت را روی تمامی پلتفرم ها از جمله ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی سی و گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید و iOS تجربه کنید. همچنین، چندی پیش نسخه Classic بازی به مناسبت ده سالگی این مجموعه به صورت رایگان در دسترس گیمرها قرار گرفت.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با نسخه دسترسی زودهنگام بازی Minecraft Earth چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می تواند تکنولوژی واقعیت افزوده را به خوبی با بدنه و دنیای محبوب ماینکرفت ترکیب کند؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر