بازی های ماه اکتبر Xbox Game Pass مشخص شد

رسانه کلیک - شرکت نامدار مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های ماه اکتبر 2019 سرویس Xbox Game Pass را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

بازی های ماه اکتبر Xbox Game Pass مشخص شد

طبق روال همیشه، شرکت سرشناس مایکروسافت با شروع ماه اکتبر از لیست بازی های جدید این ماه سرویس ایکس باکس گیم پس پرده برداشت. مشابه گذشته، لاین آپ ارائه شده صرفا مربوط به نیمه اول ماه اکتبر بوده و هنوز جزئیاتی در رابطه با عناوین نیمه دوم این ماه سرویس مذکور در دست نیست. با این حال، عناوین ویدیویی بزرگی در همین چند هفته پیش رو راهی Xbox Game Pass می شوند که بی شک بازیکنان را برای مدت طولانی به خود سرگرم خواهد کرد.

اولین و صدالبته برجسته ترین بازی جدید این سرویس، Dishonored 2 نام دارد. به گفته مایکروسافت، مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس از روز 11 مهر (3 اکتبر) می توانند این عنوان پرطرفدار شرکت بتسدا را به رایگان تجربه کنند. لازم به ذکر است که اثر مذکور جایزه بهترین بازی اکشن و ماجراجویی مراسم The Game Award 2018 را از آن خود کرده است. در روز پنج شنبه 18 مهر (10 اکتبر)، Xbox Game Pass میزبان دو بازی جدید دیگر به نام های World War Z و Yooka Laylee می شود. اثر «ورلد وار زد» که برگرفته از فیلم سینمایی خود است، در اواسط بهار امسال توسط استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) ساخته و روانه بازار شد. این عنوان اگرچه تمامی انتظارهای منتقدان را محقق نکرد، اما در یک ماه اول انتشار خود به جامعه دو میلیون بازیکنی دست یافت که رقم قابل توجهی است. از دیگر بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه اکتبر می توان به Yooka Laylee و Fallout: New Vegas اشاره کرد.

در ادامه می توانید اسامی بازی های ماه اکتبر 2019 سرویس Xbox Game Pass به همراه تاریخ عرضه آن ها را مشاهده کنید.

  • Dishonored 2 - پنج شنبه 11 مهر (3 اکتبر)
  • World War Z - پنج شنبه 18 مهر (10 اکتبر)
  • Yooka Laylee - پنج شنبه 18 مهر (10 اکتبر)
  • Fallout: New Vegas - پنج شنبه 25 مهر (17 اکتبر)
  • Felix the Reaper - پنج شنبه 25 مهر (17 اکتبر)
  • Panzer Dragoon Orta - پنج شنبه 25 مهر (17 اکتبر)

ایکس باکس گیم پس یا همان Game Pass یکی از سرویس اشتراکی بازی های شبکه پرمخاطب ایکس باکس لایو به‌شمار می رود که علاقه مندان به ازای پرداخت مبلغ 9.99 دلار، به مدت یک ماه می توانند بیش از 100 عنوان ویدیویی مختلف را به صورت رایگان تجربه کنند. خوشبختانه این سرویس اخیرا راهی پلتفرم رایانه شخصی شده که به لطف آن، پی سی بازها نیز می توانند از این سرویس اشتراکی ویژه ردموندی ها بهره مند شوند.

در دیگر خبرهای مرتبط با سرویس گیم پس، بد نیست بدانید که چندی پیش آقای بن دکر (Ben Decker) و مت پرسی (Matt Percy)، اعضای تیم ایکس باکس، در گفت و گو با وب سایت «گیم ری‌اکتور» از علاقه زیاد مایکروسافت به عرضه سرویس Xbox Game Pass روی سایر پلتفرم‌ ها خبر دادند. البته گفته شده که این موضوع فعلا در اولویت کار قرار ندارد و یک هدف بلند مدت برای ردموندی ها به حساب می آید ( سرویس Xbox Game Pass روی سایر پلتفرم‌ها عرضه می‌شود! ).

در انتها، دیدگاه شما در رابطه با بازی های ماه اکتبر 2019 سرویس Xbox Game Pass چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را پس از تجربه عناوین فوق با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر