یک ماه اشتراک رایگان Origin Access هدیه بگیرید!

رسانه کلیک - شرکت سرشناس الکترونیک آرتز از امروز به تمامی بازیکنانی که تایید دو مرحله ای حساب کاربری خود در شبکه اوریجین را فعال می کنند، یک ماه اشتراک رایگان Origin Access هدیه می دهد.

یک ماه اشتراک رایگان Origin Access هدیه بگیرید!

سرویس های اشتراک بازی ها یکی از پدیده های مهم نسل هشتم کنسول ها به شمار می رود که به خاطر استقبال عالی بازیکنان، چند سالی است که بیش از پیش مورد توجه شرکت های بازی سازی از جمله مایکروسافت و الکترونیک آرتز قرار گرفته است. از طرفی، تامین امنیت حساب کاربری گیمرها در شبکه های مختلف نیز دیگر به نوعی شوخی به حساب نمی آید و شماری از کمپانی ها برای ارتقای سطح امنیتی، کاربران خود را به فعال سازی تایید دو مرحله ای الزام می کنند.

در همین رابطه، شرکت نامدار الکترونیک آرتز به مناسبت ماه امنیت سایبری، هدیه ویژه ای را برای کاربران شبکه اوریجین در نظر گرفته است. بر اساس بیانیه اخیر این شرکت، افرادی که تایید دو مرحله ای یا همان Login Verification حساب کاربری خود را فعال کنند، یک ماه اشتراک رایگان Origin Access دریافت خواهد کرد. البته این پیشنهاد بی نظیر دائمی نیست و شما در صورتی که تایید دو مرحله ای اکانت شبکه اوریجین خود را در بازه زمانی 10 مهر الی 10 آبان (ابتدا تا انتهای ماه اکتبر سال جاری) فعال کنید، می توانید از این هدیه الکترونیک آرتز بهره مند شوید.

گفته شده اشتراک رایگان Origin Access افرادی که در بازه زمانی مذکور نسبت به ارتقای سطح امنیتی حساب خود اقدام کنند، از روز 10 آبان به مدت یک ماه فعال خواهد شد. حال چنانچه هم اکنون جزء کاربران معمولی (Basic) این سرویس هستید، باید بدانید که این پیشنهاد الکترونیک آرتز شامل حال شما نیز می شود، به طوری که اشتراک شما به طور کاملا رایگان برای ماه نوامبر تمدید خواهد شد. علاوه بر این، بازیکنان Origin Access Premier نیز در صورت فعال سازی تایید دو مرحله ای حساب کاربری خود، بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند اشتراک Premier خود را به مدت یک ماه تمدید کنند. لازم به ذکر است که فارغ از کاربران پرمیومر، پیشنهاد الکترونیک آرتز کاربران را عضو حالت پایه (Basic) سرویس Origin Access می کند.

اشتراک رایگان Origin Access

در این میان بد نیست بدانید که برخی از بازی های پرطرفدار شرکت الکترونیک آرتز در سرویس اوریجین اکسس حضور ندارند و برای تجربه آن ها، نیاز به خرید اشتراک Origin Access Premier خواهید داشت. با این حال، در حال حاضر عناوین جدید نسبتا زیادی همچون Anthem در بخش پایه این سرویس به صورت رایگان قابل بازی است.

با توجه به اینکه شماری از بازی های جدید شرکت الکترونیک آرتز طی ماه های آینده از راه خواهد رسید، بی شک این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید. برای مثال، بازی Need For Speed Heat در تاریخ 17 آبان امسال (8 نوامبر) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود که کاربران سرویس اوریجین اکسس به مدت 10 ساعت قادر به تجربه این عنوان خواهند بود. این در حالی است که مشترکین Origin Access Premier از روز 14 آبان (5 نوامبر) به طور رایگان به این اثر دسترسی خواهند داشت. افزون بر این، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز در روز بیست و چهارم آبان سال جاری (15 نوامبر) مشابه نید فور اسپید، در اختیار بازیکنان و کاربران سرویس های اوریجین قرار خواهد گرفت.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که دیدگاه ها و نظرات شخصی خود در رابطه با اشتراک رایگان Origin Access با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر