شروع فصل یازدهم بازی Fortnite تاخیر خورد!

رسانه کلیک - شرکت اپیک گیمز چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که شروع فصل یازدهم بازی Fortnite یک هفته عقب افتاده و در روز 21 مهر ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

شروع فصل یازدهم بازی Fortnite تاخیر خورد!

همان طور که انتظار می رفت، فصل دهم بازی فورتنایت با همه چالش ها و محیط های منحصر به فرد خود رو به اتمام است و بازیکنان کم کم باید خود را برای شروع فصل جدید این اثر آماده کنند. از این رو، چندی پیش چالش های هفته آخر این فصل در اختیار علاقه مندان قرار گرفت و بخش هایی از نقشه بتل رویال بازی دستخوش تغییراتی شد. با عنایت به این موضوع، معمولا فصل بعدی فورتنایت یک هفته پس از چالش های هفته آخر شروع می شود که متاسفانه این مورد برای فصل یازدهم صادق نیست و بر اساس گزارش اخیر اپیک گیمز، به نظر می رسد عرضه این فصل به هفته آینده موکول شده است.

به طور دقیق تر، شرکت نامدار اپیک گیمز ساعاتی پیش در بخش توضیحات به‌روزرسانی شماره 10.40.1 رسما اعلام کرد که انتشار فصل یازدهم بازی Fortnite با کمی تاخیر مواجه شده و محتوای این فصل در روز 21 مهر ماه سال جاری (13 اکتبر) در دسترس تمامی بازیکنان قرار خواهد گرفت. در پی این موضوع، سازندگان فصل دهم بازی را به مدت یک هفته دیگر تمدید کردند و گفته شده بازیکنان از هفته آینده می توانند خود را با ماموریت های Overtime سرگرم کنند. این چالش ها برخلاف سنت های قبلی فورتنایت، در روز سه شنبه 16 مهر (8 اکتبر) راهی بازی می شود که با اتمام آن ها، مستقیما وارد فصل یازدهم این عنوان و ماموریت های جدید آن خواهیم شد.

با همه این ها، متاسفانه هنوز اطلاعاتی در خصوص محتوای فصل یازدهم این اثر در دست نیست و اینکه شرکت اپیک گیمز چه محتوایی از جمله نقشه و کاراکتر جدید برای کاربران در نظر گرفته، کماکان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در دیگر خبرهای مرتبط با فورتنایت می توان به برگزاری رویداد بتمن در این عنوان اشاره کرد که شرکت اپیک گیمز به مناسبت روز بتمن، حال و هوای بازی را متناسب با این ابرقهرمان تغییر داده است. به لطف کراس اور میان بتمن و فورتنایت، دو کاراکتر تازه راهی فروشگاه بازی شده و بخش هایی از این عنوان از جمله محیط Tilted Tower به طور تمام و کمال به Gotham City تبدیل شده است. برای مثال، برج ساعت تیلتد تاور به برج بروس وین تغییر یافته تا بازی حس و حال تجربه سری Batman را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. دفتر پلیس گاتهام سیتی و تئاتر مونارچ از جمله دیگر نقاط جدید دنیای فورتنایت به شمار می رود.

شایان ذکر است؛ شما در حال حاضر می توانید بازی فورتنایت را به صورت کاملا رایگان روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، گوشی های موبایل iOS و اندروید و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنید.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با فصل یازدهم بازی Fotnite چیست؟ شما چه انتظاراتی از محتوای این فصل جدید دارید؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر