بازی Red Dead Redemption 2 رسما برای پی سی منتشر می‌شود

رسانه کلیک - پس از سال ها انتظار و گمانه زنی های متعدد، شرکت راک استار گیمز سرانجام رسما از عرضه نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2 خبر داد.

بازی Red Dead Redemption 2 رسما برای پی سی منتشر می‌شود

بدون هیچ شک و تردیدی، نه تنها رد دد ردمپشن 2 را می توان یکی از بهترین بازی های سال 2018 میلادی دانست، بلکه این عنوان در میان بهترین آثار نسل هشتم نیز به چشم می خورد که پیش تر توسط شرکت راک استار گیمز روی دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شد و هم اکنون شماری از بازیکنان در حال تجربه آن هستند. اثری که در تمامی جنبه ها حرفی برای گفتن دارد و جهان گسترده و پویای آن در کنار ماموریت های مختلف و بخش چندنفره آنلاین، مرزهای صنعت بازی های ویدیویی را تاحدودی تغییر داد.

در این میان، متاسفانه کاربران رایانه شخصی از تجربه این عنوان تحسین شده محروم بودند و آن طور که به نظر می رسید، شرکت راک استار گیمز و تیک تو اینتراکتیو هیچ برنامه ای برای عرضه بازی روی پلتفرم مذکور نداشتند، به طوری که علی رغم شایعه های بی شمار، تا به امروز هیچ حرفی از عرضه این نسخه به میان زده نشده بود. با این وجود، خبر خوب این است که صبر و انتظار پی سی بازها به پایان رسیده و طبق بیانیه جدید راک استار گیمز، بازی Red Dead Redemption 2 به زودی راهی پلتفرم رایانه شخصی خواهد شد!

به طور دقیق تر، شرکت راک استار گیمز ساعاتی پیش به طور غیرمنتظره در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما به عرضه رد دد ردمپشن 2 روی پلتفرم پی سی اشاره کرد. به گفته سازندگان، این نسخه از بازی در روز 14 آبان ماه سال جاری (5 نوامبر) به صورت انحصاری زمانی روی لانچر جدید راک استار گیمز و فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز در دسترس قرار خواهد گرفت. سپس با گذشت یک ماه، این عنوان در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر (آذر - دی) راهی شبکه پرمخاطب استیم نیز می شود. نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2 با یک سری بهبودهای گرافیکی همراه بوده و سازندگان یک حالت داستانی جدید نیز برای آن در نظر گرفته اند. هرچند که هنوز جزئیاتی در خصوص محتوای این حالت داستانی در دست نیست. بد نیست اشاره کنیم که پیش فروش این عنوان به زودی در خرده فروشان معتبر دنیا آغاز خواهد شد.

البته، عرضه نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2 چندان هم دور از انتظار نبود، چرا که شرکت راک استار گیمز چندی پیش از لانچر اختصاصی خود برای رایانه شخصی رونمایی کرد ( لانچر راک استار رسما راه اندازی شد ) و این موضوع بار دیگر به شایعه عرضه بازی برای PC دامن زد. افزون بر این، برخی از مدیران این استودیو در گفت و گویی های مختلف پلتفرم رایانه شخصی را یک پلتفرم پرسودی خطاب کرده بودند.

حال با توجه به اینکه این عنوان راهی پلتفرم رایانه شخصی می شود، مسئله و موضوع مهم بعدی انتشار بازی برای کنسول های نسل نهم است. همان طور که اطلاع دارید، دو کنسول جدید ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 در اواخر سال 2020 میلادی روانه بازار می شوند که بر این اساس، انتظار می رود در آینده شاهد انتشار بازی برای این دو پلتفرم جدید نیز باشیم. شایان ذکر است؛ شما هم اکنون می توانید اثر بی نظیر رد دد ردمپشن 2 را روی دو کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تجربه کنید.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با عرضه نسخه پی سی بازی Red Dead Redemption 2 چیست؟ با انتشار این اثر روی پلتفرم رایانه شخصی، به نظر شما آیا بازی می تواند رکورد GTA V را در دراز مدت جابه‌جا کند؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر