مک بوک پرو 16 اینچی در دو رنگ وارد بازار می شود

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی توسط بتای سیستم عامل macOS کاتالینا 10.15.1 در رابطه با مک بوک پرو 16 اینچی اپل در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این لپ تاپ با دو رنگ وارد بازار می شود.

مک بوک پرو 16 اینچی در دو رنگ وارد بازار می شود

به نظر می رسد که شرکت اپل قصد دارد تا با برگزاری رویدادی در آخر این ماه، از محصولات جدید خود از جمله آیپد پرو، ایرپادز پرو و مک بوک پرو 16 اینچی رونمایی کند. طبق شایعات متعدد پیرامون مک بوک پرو، طراحی این لپ تاپ تفاوت چندانی با نسخه 15 اینچی ندارد اما اندازه نمایشگر آن از لحاظ قطری به 16 اینچ افزایش یافته است. به علاوه، دستگاه جدید حاشیه بسیار باریکی دارد. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده، مک بوک پرو جدید را در دو رنگ نقره ای و خاکستری نشان می دهد.

مشخصات احتمالی مک بوک پرو 16 اینچی

انتظار می رود که لپ تاپ جدید اپل به کیبورد با مکانیزم قیچی مجهز باشد که مطمئن تر از صفحه کلیدهای پروانه ای فعلی است. گفته می شود که این دستگاه از شارژر قدرتمند 96 واتی با پورت USB-C و همینطور پردازنده های پیشرفته ای نظیر CPU‌های کافی لیک اینتل بهره می برد.

با توجه به مشخصات ذکر شده، می توان حدس زد که مک بوک پرو 16 اینچی قیمت بیشتری نسبت به همتای 15 اینچی خود دارد. طبق شایعات پراکنده در این خصوص، قیمت پایه این لپ تاپ به 3000 دلار می رسد.

اپل احتمالا در این ماه از مک بوک پرو 16 اینچی رونمایی می کند؛ با این حال به نظر نمی رسد که این دستگاه تا قبل از سال 2020 وارد بازار شود. برخی رسانه ها معتقدند که رویداد ماه اکتبر اپل هرگز اتفاق نمی افتد و محصولات جدید این شرکت در سال آینده معرفی خواهند شد.

ارسال نظر