منتظر معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 باشید!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش های اخیر، به نظر می رسد که شرکت بلیزارد انترتینمنت در جریان رویداد BlizzCon 2019 از بازی Overwatch 2 رونمایی می کند.

منتظر معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 باشید!

چیزی در حدود سه سال از انتشار بازی بی نظیر Overwatch می گذرد. اثری که به لطف تجربه کافی و استعداد بالای شرکت بلیزارد انترتینمنت به سرعت مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و تا به امروز گیم پلی فوق العاده هیجان انگیزی از سبک تیراندازی اول شخص و رقابت های PvP را تقدیم بازیکنان کرده است که هم اکنون میلیون ها نفر را به خود سرگرم می کند. این عنوان در طول سه سال اخیر همواره میزبان به‌روزرسانی ها و بسته های گسترش دهنده متعددی بوده که بی شک نمی توان تاثیر آن ها روی موفقیت بازی را انکار کرد. با این حال، به نظر می رسد این روند کم کم رو به اتمام بوده و گویا طرفداران باید خود را برای تجربه نسخه دوم این اثر آماده کنند!

به بیان دقیق تر، چند وقتی است که گزارش های زیادی در خصوص بازی Overwatch 2 به گوش می رسد که در تازه ترین آن ها، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام Metro به تازگی ادعا کرده که نسخه دوم این مجموعه در جریان رویداد BlizzCon 2019 رونمایی خواهد شد. این فرد که پیش تر نیز اطلاعاتی در رابطه با نسخه اول اورواچ ارائه کرده بود، اعلام کرده که دنباله سری به طور حتم طی نمایشگاه مذکور حضور داشته و هیچ تردیدی در این باره ندارد.

در ادامه، مترو خاطرنشان کرده که بازی Overwatch 2 دارای دو حالت PvE و PvP است که ظاهرا در بخش قهرمانان، به سیستم جدیدی مجهز شده است. به گفته او، این سیستم نوین باعث شده تا عملکرد شخصیت بازی وابسته به تجربه بازیکن تغییر کند. البته هنوز مشخص نیست که این موضوع صرفا برای حالت PvE است و یا حالت بازیکن در برابر بازیکن را نیز در برمی گیرد.

بازی Overwatch 2

در کنار این ها، این کاربر بر این باور است که تیم توسعه دهنده در حال حاضر سخت مشغول ساخت بازی Overwatch 2 است تا این اثر در سریع ترین زمان ممکن راهی بازار شود. هرچند، باید در نظر داشت که صرفا یک سال به پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی مانده و چنانچه این صحبت ها حقیقت داشته باشند، مسلما این بازی برای کنسول های نسل نهم یعنی ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد، چرا که انتشار آن روی کنسول های نسل کنونی به هیچ عنوان منطقی نیست. شایان ذکر است؛ رویداد BlizzCon 2019 در روز دهم آبان امسال (یکم نوامبر) در شهر Anaheim ایالت کالیفرنیا کشور آمریکا برگزار شده و تا روز یازدهم آبان (دوم نوامبر) ادامه خواهد داشت. متاسفانه، تاکنون هیچ اطلاعات و جزئیات رسمی از برنامه شرکت بلیزارد طی این نمایشگاه ارائه نشده است.

در این میان، موردی که تا حدودی صحت این گزارش را خدشه کار کرده، عرضه Overwatch روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ است. به عبارت دیگر، در حال حاضر تنها کمتر از یک هفته از انتشار بازی روی پلتفرم مذکور می گذرد که این اقدام در پی درخواست های بی شمار کاربران سوییچ صورت گرفته است. از این رو، در صورتی که شرکت بلیزارد طی روزهای آتی به معرفی اورواچ 2 بپردازد، یقینا نقدهای منفی زیادی از سوی این افراد و به خصوص خریداران بازی منتشر خواهد شد.

در انتها، بد نیست بدانید که بازی مهیج اورواچ در روز چهارم خرداد ماه سال 95 (24 می سال 2016 میلادی) توسط شرکت سرشناس بلیزارد انترتینمنت روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد. همچنین، این عنوان از روز 23 مهر امسال (15 اکتبر سال جاری میلادی) در اختیار کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفته است.

حال، دیدگاه شما در رابطه با حضور و معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 چیست؟ به نظر شما، آیا این ادعاها در نهایت به حقیقت می پیوندند؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر