بازی های رایگان ماه دسامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه دسامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه دسامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

در روزهای پایانی ماه نوامبر، طبق روال همیشه ردموندی ها چندی پیش در بلاگ رسمی ایکس باکس از فهرست بازی های رایگان ماه ماه بعدی سرویس ایکس باکس لایو گلد پرده برداشتند که بر اساس آن، دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 در مجموع میزبان چهار اثر ویدیویی مختلف خواهند بود.

اولین بازی رایگان ماه دسامبر ایکس باکس لایو گلد، Insane Robots نام دارد که از روز دهم آذر الی دهم دی ماه در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. افزون بر این، مایکروسافت بازی Jurassic World Evolution، ساخته استودیوی Frontier، را به عنوان اثر رایگان دوم این ماه تقدیم کاربران کنسول ایکس باکس وان می کند که این بازی را می توان به عنوان برجسته ترین و ارزشمندترین بازی رایگان ماه دسامبر دانست. بد نیست بدانید که هر دو عناوین ویدیویی مذکور در اواسط سال 2018 میلادی راهی بازار شده اند.

فارغ از بازی های رایگان این کنسول نسل هشتمی، دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس 360 نیز مشابه گذشته این بار می توانند از دریافت و تجربه رایگان دو اثر Toy Story 3 و Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD لذت ببرند. البته، لازم به یادآوری است که هر دو اثر مذکور نسل هفتمی به لطف قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبلی روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل اجراست و به عبارتی، کاربران این کنسول هر چهار بازی مذکور را به طور کاملا رایگان دریافت می کنند.

بازی های رایگان ماه دسامبر 2019 ایکس باکس

ارزش بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد نزدیک به 95 دلار است که بی شک دریافت تمامی این عناوین خالی از لطف نخواهد بود. توجه داشته باشید که فرصت دریافت رایگان بازی The Final Station هنوز به پایان نرسیده و شما تا روز 24 آذر (15 دسامبر) می توانید این اثر را به حساب کاربری خود اضافه کنید و از تجربه رایگان آن روی کنسول ایکس باکس وان لذت ببرید.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه دسامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • Insane Robots

تاریخ شمسی: 10 آذر الی 10 دی

تاریخ میلادی: 1 دسامبر تا 31 دسامبر

  • Jurassic World Evolution

تاریخ شمسی: 25 آذر الی 25 دی

تاریخ میلادی: 16 دسامبر الی 15 ژانویه

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Toy Story 3

تاریخ شمسی: 10 آذر الی 24 آذر

تاریخ میلادی: 1 دسامبر تا 15 دسامبر

  • Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD

تاریخ شمسی: 25 آذر الی 10 دی

تاریخ میلادی: 16 دسامبر تا 31 دسامبر

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه دسامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار می روید، قادر به دریافت رایگان این عناوین نخواهید بود.

ارسال نظر