بازی Rayman Legends را از فروشگاه اپیک گیمز هدیه بگیرید

رسانه کلیک - بازی Rayman Legends برای مدت محدودی از طریق فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار گرفته است.

بازی Rayman Legends را از فروشگاه اپیک گیمز هدیه بگیرید

فروشگاه اپیک گیمز برای رقابت با شبکه استیم و افزایش تعداد کاربران خود، از زمان تاسیس به طور هفتگی بازی های مختلفی را به صورت کاملا رایگان به دست دارندگان پلتفرم رایانه شخصی می رساند. در تازه ترین این اقدام، اپیک گیمز به سراغ یکی از بازی های قدیمی و پرطرفدار شرکت یوبی سافت یعنی Rayman Legends رفته و این اثر برای مدت محدودی در طول این هفته به رایگان قابل دریافت خواهد بود.

طبق همکاری اپیک گیمز و یوبی سافت، کاربران شبکه اپیک گیمز استور از امروز می توانند بازی ریمن لجندز را به صورت رایگان دریافت کنند. البته این یک پیشنهاد موقتی است که تنها تا تاریخ 15 آذر ماه (ششم دسامبر) قادر به استفاده از آن خواهید بود. توجه داشته باشید که با دریافت بازی و افزون آن به حساب کاربری خود، برای همیشه می توانید از تجربه رایگان و بی دردسر بازی لذت ببرید. در کنار این عنوان، فروشگاه اپیک گیمز یک اثر رایگان دیگری را نیز برای کاربران خود تدارک دیده است. بر این اساس، بازیکنان از تاریخ 14 آذر ماه امسال (5 دسامبر) می توانند بازی Jotun: Valhalla Edition را هم به رایگان دانلود و تجربه کنند که فرصت استفاده از این پیشنهاد نیز پس از چند روز به پایان خواهد رسید.

بازی Rayman Legends - فروشگاه اپیک گیمز

ریمن لجندز یکی از بهترین بازی های پلتفرمر 2 بعدی نسل هفتم کنسول ها به حساب می آید که علاقه مندان در دو حالت تک نفره و کوآپ چهارنفره به تجربه مراحل چالش برانگیز و فراوان آن می پردازند. این عنوان جدیدترین نسخه مجموعه تلقی می شود که برای نخستین بار در سال 2013 میلادی روی چهار پلتفرم ایکس باکس 360، پلی استیشن 3، نینتندو Wii U و رایانه های شخصی منتشر شد و گیم پلی هیجان انگیز و جالب آن منجر شد تا این اثر به مرور مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

سپس، با ورود کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 به بازار، نسخه نسل هشتم این عنوان نیز توسط شرکت یوبی سافت به دست بازیکنان رسید و در حال حاضر تقریبا یک سالی از عرضه بازی روی جدیدترین کنسول شرکت نینتندو به نام سوییچ می گذرد. از این پیشنهاد عالی اپیک گیمز که بگذریم، تمامی نسخه های بازی هم اکنون با قیمت 19.99 دلار در فروشگاه های رسمی قابل خریداری است.

ارسال نظر