بازی Death Stranding 2 از صفر ساخته خواهد شد

رسانه کلیک - هیدئو کوجیما در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Vulture اعلام کرد که در صورت ساخت دنباله مجموعه دث استرندینگ، بازی Death Stranding 2 به طور کلی از صفر طراحی خواهد شد.

بازی Death Stranding 2 از صفر ساخته خواهد شد

تقریبا یک ماه از انتشار بازی Death Stranding روی کنسول پلی استیشن 4 می گذرد. هرچند که نظرات منتقدان درباره این عنوان بسیار متفاوت بوده و ضد و نقیض های فراوانی در خصوص بازی به چشم می خورد، اما بی شک نمی توان جاه طلبی این اثر را انکار کرد. همچنین، هیچ تردیدی نیست که بازی در تمامی بخش ها نظیر گیم پلی و شخصیت پردازی عملکرد بسیار خوبی داشته و اعضای استودیوی کوجیما پروداکشنز کار خود را به درستی انجام داده اند.

در طول چند ماه اخیر، آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به طور مختصر به ساخت دنباله‌ بازی Death Stranding اشاره کرده که بدین ترتیب، توسعه نسخه دوم این مجموعه خیلی دور از انتظار نیست. با این وجود، ساخت این اثر هنوز به طور رسمی تایید نشده و سازندگان تنها از احتمال توسعه آن خبر داده اند. حال، بر اساس گفت و گوی اخیر کوجیما با وب سایت Vulture، به نظر می رسد که در صورت ساخت بازی Death Stranding 2، این عنوان قابل مقایسه با نسخه قبلی خود نیست و استودیوی کوجیما پروداکشنز آن را به طور کامل از صفر طراحی خواهد کرد.

هیدئو کوجیما در این باره می گوید:

اگر قرار بر این باشد که بازی Death Stranding 2 ساخته شود، این عنوان به طور کامل از صفر طراحی خواهد شد.

بازی Death Stranding 2

طبق این مصاحبه، گویا هیدئو کوجیما قصد استفاده دوباره از دنیای طراحی شده در اثر Death Stranding را ندارد و در صورت توسعه و عرضه دنباله این سری، تمام بخش های آن را از نو می سازد. این موضوع کمک می کند تا نسخه جدید بازی بسیار متفاوت تر از نسخه قبلی به نظر رسد و بازیکنان با یک عنوان کاملا جدیدی روبه‌رو شوند.

البته، باید در نظر داشت که این صحبت ها به طور مستقیم ساخت و عرضه بازی Death Stranding 2 را به صراحت تایید نمی کند. همچنین، نباید به این زودی ها منتظر عرضه بازی نسخه دوم این مجموعه باشید، چرا که هنوز زمان خیلی زیادی از عرضه نسخه اول بازی نگذشته است. جدا از این مورد، اشاره کوجیما به ساخت دوباره تمامی بخش های بازی نشان می دهد که پروسه توسعه آن زمان بر خواهد بود و این اثر حداقل در چند سال آینده به دست بازیکنان نخواهد رسید.

بازی Death Stranding در حال حاضر برای کنسول پلی استیشن 4 در دسترس قرار دارد. این عنوان در تابستان سال 2020 میلادی توسط شرکت 5050 گیمز برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه نسخه پی سی بازی مشخص نشده است.

ارسال نظر