جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدرنشینی FIFA 20

رسانه کلیک – انجمن تعاملی بازی های ویدیویی انگلستان به تازگی حدول پرفروش ترین بازی های هفته اول آذر 98 در بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدرنشینی FIFA 20

موسسه تحلیل‌گر سرگرمی های تعاملی بازی های ویدیویی انگلستان در ساعات گذشته جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به شنبه نهم آذر (30 نوامبر) را منتشر کرد که طبق آن، شرکت های الکترونیک آرتز، اکتیویژن، نینتندو و مایکروسافت در رویداد بلک فرایدی امسال سنگ تمام گذاشتند و فروش خوبی را در طول این چند روز تجربه کردند. در هفته ای که به خاطر برگزاری مراسم جمعه سیاه شاهد تخفیف بازی های زیادی بودیم، عنوان ورزشی FIFA 20 با رشد فروش 259 درصدی نسبت به هفته قبلی، جایگاه اول جدول را به خود اختصاص داد.

فروش خوب باندل های Call of Duty: Modern Warfare کنسول پلی استیشن 4 هرچند منجر به صدرنشینی دوباره این عنوان نشد، اما فروش آن تقریبا 109 درصد افزایش یافت و بازی با یک پله سقوط در رده دوم جدول جا گرفت. این موضوع باعث شد تا Star Wars Jedi: Fallen Order با یک پله سقوط، در رده سوم جدول قرار گیرد. گفته شده که فروش این عنوان به خاطر عرضه باندل ایکس باکس وان، 38 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش پیدا کرده است.

رتبه چهارم و پنجم جدول به بازی های Sea of Thieves و Minecraft: Xbox Edition تعلق دارد. این عناوین نیز به خاطر تخفیف های وسوسه انگیز اعمال شده روی باندل های کنسول ایکس باکس وان اس، فروش فوق العاده ای را تجربه کردند. ناگفته نماند که این باندل ها جزء بهترین پیشنهادهای بلک فرایدی امسال بودند که تنها با قیمت عالی 110 الی 140 پوند به فروش می رسیدند.

پرفروش ترین بازی های هفته اول آذر 98

بازی های کنسول نینتندو سوییچ نیز در طول جمعه سیاه با استقبال خوب بازیکنان همراه بوده و عناوین Pokémon Sword، Mario Kart 8: Deluxe، Pokémon Shield و Luigi's Mansion 3 به ترتیب در رده های ششم، هفتم، هشتم و نهم حضور دارند. رده نهم جدول در اختیار بازی Marvel's Spider-Man است که بیش از یک سال از عرضه آن برای کنسول پلی استیشن 4 می گذرد. طبق آمار ارائه شده، فروش این عنوان نسبت به هفته گذشته تقریبا 968 درصد افزایش داشته که منجر به بازگشت آن به جمع ده بازی پرفروش هفتگی بریتانیا شده است.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته اول آذر 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی جایگاه قبلی نام بازی
1 چهارم FIFA 20
2 اول Call of Duty: Modern Warfare
3 دوم Star Wars Jedi: Fallen Order
4 بیست و سوم Sea of Thieves
5 بیست و چهارم Minecraft: Xbox Edition
6 سوم Pokémon Sword
7 هفتم Mario Kart 8: Deluxe
8 پنجم Pokémon Shield
9 ششم Luigi's Mansion 3
10 هشتم Marvel's Spider-Man

نظر خود درباره پرفروش ترین بازی های هفته اول آذر 98 را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر