بازی Call Of Duty: Mobile بیش از 172 میلیون بار دانلود شده است

رسانه کلیک - طبق گزارش های موسسه سنسور تاور، میزان دانلود Call Of Duty: Mobile علی رغم کاهش نسبی محبوبیت بازی، از مرز 172 میلیون بار دانلود عبور کرده است.

بازی Call Of Duty: Mobile بیش از 172 میلیون بار دانلود شده است

Call of Duty یکی از بهترین مجموعه های تیراندازی در صنعت بازی های ویدیویی است. این فرانچایز در طول عمر 15 ساله خود همواره در صدر بهترین و پرطرفدارترین آثار بوده و تمامی گزارش ها موفقیت چشمگیر آن را ثابت می کنند. حال این سری به تازگی با نام Call Of Duty: Mobile پا به دنیای پلتفرم موبایل گذاشته تا با گیم پلی مهیج خود، بازار بازی های گوشی را نیز قبضه کند.

مدتی است که موسسه سنسور تاول (Sensor Tower) گزارش های مختلفی از میزان دانلود Call Of Duty: Mobile منتشر می کند که در آخرین آن، ظاهرا این عنوان بالغ بر 148 میلیون بار دریافت شده است ( میزان دانلود بازی Call of Duty: Mobile از مرز 148 میلیون بار عبور کرد ). حال این گروه در تازه ترین گزارش خود ادعا کرده علی رغم اینکه تعداد دانلود بازی در ماه دوم عرضه نسبت به ماه اول خیلی بالا نبوده، اما این اثر همچنان به خوبی رکورد خود را حفظ کرده و جامعه آن به مرور گسترش پیدا می کند.

طبق گفته این موسسه، Call Of Duty: Mobile تاکنون بیش از 172 میلیون دریافت شده که این آمار شامل نسخه iOS و اندروید بازی می شود. به علاوه، با وجود اینکه بازی به صورت رایگان عرضه شده، اما سیستم پرداخت درون برنامه ای آن در ماه گذشته تقریبا 31 میلیون دلار برای شرکت اکتیویژن و تنسنت گیمز درآمد کسب کرده است.

میزان دانلود Call Of Duty: Mobile

این بازی در ماه اول عرضه خود بیش از 54 میلیون دلار درآمد داشت که حال با احتساب درآمد 31 میلیونی آن در ماه گذشته، مجموع سود کلی بازی به 87 میلیون دلار رسیده است. در این میان، ظاهرا کاربران ایالات متحده آمریکا بیشتر از سایر بازیکنان به خرید آیتم ها و استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی تمایل داشته اند و 42 درصد از سود کلی بازی به این کشور تعلق دارد. بعد از آمریکا، ژاپن یازده درصد از درآمد این بازی را به خود اختصاص داده که در رده دوم حضور دارد.

در حال حاضر دانرگان گوشی های دو سیستم عامل iOS و اندروید با مراجعه به فروشگاه اپ استور و گوگل پلی می توانند بازی کال اف دیوتی: موبایل را به رایگان دریافت و تجربه کنند. همچنین، بازی Call of Duty: Modern Warfare به عنوان جدیدترین نسخه مجموعه کال اف دیوتی در پلتفرم های کنسولی و رایانه های شخصی، در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی سی منتشر شد.

ارسال نظر