سیستم عامل iOS 13.3 از سوی اپل عرضه شد

رسانه کلیک - سیستم عامل iOS 13.3 در اختیار کاربران محصولات اپل قرار گرفت. این بروزرسانی، باگ های نسخه قبلی این سیستم عامل را برطرف می کند.

سیستم عامل iOS 13.3 از سوی اپل عرضه شد

اپل سیستم عامل iOS 13.3 به همراه iPadOS 13.3 را منتشر کرد. در این بروزرسانی ها شاهد بهبود کنترل والدین در زمینه مدت زمان روشن بودن نمایشگر یا اسکرین تایم هستیم. با دریافت این آپدیت می توانید برای افرادی که فرزندان شما می توانند با آن ها تماس بگیرند، پیام ارسال کنند و از طریق فیس تایم در ارتباط باشند، محدودیت ایجاد کنید.

علاوه بر این موضوع، می توان برای برخی از فعالیت ها محدودیت زمانی ایجاد کرد. برای مثال می توان تماس تصویری پس از ساعت 9 شب را غیرفعال کنید، البته فرزندان شما می توانند از اپلیکیشن های دیگر برای چنین کاری استفاده کنند.

با دریافت سیستم عامل iOS 13.3 شاهد بهبود عملکرد دستگاه خود نیز خواهید بود. در این نسخه از سیستم عامل آی او اس می توانید با تریم کردن کلیپ ها در برنامه فوتوز، ویدیوهای جدید خلق کنید. اپل نیوز برای بخش استوری نیوز پلاس به پوسته جدیدی مجهز شده است. همچنین لایت و دیسلایک استوری ها در مقایسه با گذشته آسان تر شده است.

سیستم عامل iOS 13.3

در صورتی که امنیت برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، پس از دریافت این بروزرسانی می توانید از کلید امنیتی FIDO2 به جای تایپ کردن پسورد استفاده کنید. در این آپدیت چندین باگ رفع شده که برای مثال می توان به مشکل عدم دانلود ایمیل ها اشاره کرد.

اپل سیستم عامل tvOS 13.3 را در اختیار کاربران قرار داده که باعث بهبود عملکرد آن می شود. در صورتی که اپل واچ دارید، می توانید سیستم عامل WatchOS 6.1.1 را دانلود و نصب کنید. اپل در سال جاری میلادی بروزرسانی های زیادی برای محصولات خود عرضه کرده است، شاید سرعت این کار سال آینده کاهش پیدا کند.

ارسال نظر