فروش بازی Resident Evil 2 به بیش از 5 میلیون نسخه رسید

رسانه کلیک – بر اساس تازه ترین گزارش شرکت کپ کام، میزان فروش بازی Resident Evil 2 به تازگی از مرز 5 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

فروش بازی Resident Evil 2 به بیش از 5 میلیون نسخه رسید

روز گذشته، شرکت کپکام در جریان مراسم State of Play سونی به تمامی شایعه های پیرامون سری رزیدنت ایول پایان داد و مطابق انتظارها، از نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 رونمایی کرد ( تماشا کنید: بازی Resident Evil 3 Remake رسما معرفی شد ). معرفی این عنوان با توجه به عملکرد عالی ریمیک رزیدنت ایول 2 دور از ذهن نبود و نسخه های بازسازی شده این مجموعه تقریبا از همان ابتدای کار به فروش قابل توجهی دست می یابند.

حال، بر اساس بیانیه کپکام در خصوص رونمایی از رزیدنت ایول 3، این شرکت مدعی است که میزان فروش بازی Resident Evil 2 از روز نخست انتشار تا 13 آذر امسال (چهارم دسامبر) به بیش از پنج میلیون نسخه رسیده و بازی رکورد فروش نسخه ی اصلی خود را نزدیک به 4.6 میلیون نسخه بوده را به دست آورده است. این بدان معناست که نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 همچنان به روند صعودی فروش خود ادامه داده و همواره به عنوان یکی از موفق ترین آثار شرکت کپکام شناخته می شود.

به علاوه، شرکت کپکام ماه پیش اعلام کرده که میزان فروش مجموعه Resident Evil از سال 2002 میلادی تا به اواخر مهر ماه از مرز 91 میلیون نسخه در سراسر دنیا عبور کرده که به لطف این دستاورد بی نظیر، این فرانچایز در حال حاضر لقب محبوب ترین آثار سبک ترس و بقا را نیز به خود اختصاص داده است ( فروش سری Resident Evil از مرز 91 میلیون نسخه عبور کرد ).

شما هم اکنون می توانید نسخه ریمیک بازی Resident Evil 2 را روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی تجربه کنید. همچنین، جدیدترین نسخه این مجموعه با نام Resident Evil 3 Remake قرار است در روز جمعه 15 فروردین سال 99 (سوم آوریل سال میلادی 2020) برای کنسول های ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن 4 و همچنین رایانه شخصی منتشر شود.

جدا از نسخه بازسازی شده رزیدنت ایول 3، شرکت کپکام اثر دیگری از این مجموعه به نام Resident Evil Project Resistance را در آینده راهی بازار می کند که در آن بازیکنان در قالب تیم های چندنفره باید زامبی های بی شماری را نابود کنند. این بازی با وجود اینکه دارای بخش تک نفره داستانی است، اما تمام تمرکز خود را روی بخش چندنفره آنلاین قرار داده تا تجربه جدیدی از سری محبوب رزیدنت ایول را برای گیمرها به ارمغان بیاورد.

ارسال نظر