جدول فروش هفتگی بریتانیا: COD: Modern Warfare صدرنشین شد

رسانه کلیک – انجمن تعاملی بازی های ویدیویی انگلستان به تازگی حدول پرفروش ترین بازی های سوم اول آذر 98 در بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

جدول فروش هفتگی بریتانیا: COD: Modern Warfare صدرنشین شد

موسسه تحلیل‌گر سرگرمی های تعاملی بازی های ویدیویی انگلستان در ساعات گذشته جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به شنبه 23 آذر (14 دسامبر) را منتشر کرد که طبق آن، بازی Call of Duty: Modern Warfare در آستانه شروع سال میلادی 2020، با یک پله صعود خود را به رده اول جدول رسانده و لقب پرفروش ترین بازی این هفته را در اختیار دارد.

طبق گفته این گروه آماری، میزان فروش Star Wars Jedi: Fallen Order در هفته گذشته نزدیک به 30 درصد افزایش پیدا کرده که احتمالا اکران فیلم سینمایی The Rise of Skywalker از مجموعه جنگ ستارگان در این افزایش فروش تاثیرگذار بوده است. همچنین، به نظر می رسد که این روند برای هفته آینده نیز تکرار شود. بازی در حال حاضر رده دوم را به خود اختصاص داده است. بازی FIFA 20 با دو پله سقوط، در رده سوم جدول قرار گرفته که گفته شده میزان فروش آن با کاهش 41 درصدی رو به رو شده است.

رتبه چهارم جدول به بازی Mario Kart 8: Deluxe تعلق دارد که با عملکرد خوب خود، بازی Luigi's Mansion 3 را نیز در این جدول حفظ کرده و این عنوان هم اکنون در مکان پنجم حضور دارد. بازی Pokémon Sword با تجربه یک پله سقوط در رده ششم جا گرفته است. Just Dance 2020 اولین بازی از این مجموعه شرکت یوبی سافت است که در هفته های پایانی سال میلادی در رده های نخست پرفروش ترین بازی های هفتگی در منطقه انگلستان دیده می شود. این عنوان در رده هفتم قرار دارد.

پرفروش ترین بازی های سوم اول آذر 98

رده هشتم نیز در تصرف بازی Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games است که از رده سیزدهم به این جایگاه صعود کرده است. رده نهم و دهم جدول به ترتیب در اختیار بازی های Tekken 7 و Project Cars 2 است که انجمن تعاملی انگلستان علت فروش بالای این دو عنوان را افزایش تقاضای خرید باندل های کنسول ایکس باکس وان می داند.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم آذر 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی جایگاه قبلی نام بازی
1 دوم Call of Duty: Modern Warfare
2 چهارم Star Wars Jedi: Fallen Order
3 اول FIFA 20
4 سوم Mario Kart 8: Deluxe
5 هفتم Luigi's Mansion 3
6 پنجم Pokémon Sword
7 ششم Just Dance 2020
8 سیزدهم Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games
9 ورود دوباره Tekken 7
10 ورود دوباره Project Cars 2

نظر خود درباره پرفروش ترین بازی های هفته سوم آذر 98 را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر