تصاویر لو رفته از وان پلاس 8 لایت به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کنند

رسانه کلیک - برخلاف رندرهای لو رفته در ماه گذشته، گوشی وان پلاس 8 لایت دارای سیستم دوربین سه گانه بوده و اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر آن قرار گرفته است.

تصاویر لو رفته از وان پلاس 8 لایت به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کنند

طبق افشاگری های Onleaks در ماه گذشته، کمپانی وان پلاس از دستگاه جدیدی به نام OnePlus 8 lite رونمایی خواهد کرد. رندرهای فاش شده از این گوشی، به یک نمایشگر با طراحی پانچ هول شبیه به نمایشگر به کار رفته در گلکسی نوت 10 لایت اشاره می کنند. ظاهرا دستگاه جدید دارای یک چیدمان دوربین مستطیلی شکل در پنل پشتی است که دو دوربین و یک فلش LED در آن تعبیه شده اند. با این حال، تصاویر جدیدی از گوشی وان پلاس 8 لایت در فضای مجازی منتشر شده که حاکی از طراحی متفاوتی نسبت به رندرهای قبلی هستند.

تصاویر جدید نشان می دهند که گوشی جدید وان پلاس از طراحی ناچ برخوردار است که ابعاد بزرگی دارد. ظاهرا یک دوربین در سمت چپ این ناچ به چشم می خورد. این محصول برخلاف افشاگری های قبلی، دارای سه دوربین در پنل پشتی خود است. فلش LED نیز جزو چیدمان دوربین ها به حساب نمی آید و به صورت جداگانه در سمت چپ ماژول دوربین قرار گرفته است.

در پنل پشتی این دستگاه، تنها لوگوی OnePlus خودنمایی می کند. به بیان بهتر، از آنجا که اسکنر اثر انگشت در پشت گوشی وجود ندارد، می توان حدس زد که این حسگر زیر نمایشگر امولد تعبیه شده است.

منبع مرتبط با تصاویر جدید، به مشخصات نسخه لایت وان پلاس 8 اشاره ای نکرده است. با این حال شایعات نشان می دهند که این محصول به احتمال زیاد از پردازنده ای مانند اسنپدراگون 855 یا اسنپدراگون 855 پلاس استفاده خواهد کرد. البته باید گفت که نسخه لایت فاقد فناوری 5G است.

گوشی OnePlus 8 Lite را می توان رقیب گوشی هایی مثل گلکسی S10 لایت و گلکسی نوت 10 لایت در نظر گرفت. در ضمن اگر قیمت این محصول به صرفه و معقولانه باشد، احتمالا گزینه بهتری برای خرید نسبت به گوشی آینده پیکسل 4a خواهد بود.

ارسال نظر