سری جدید گلکسی A سامسونگ با دوربین قدرتمندی از راه می رسد

رسانه کلیک - به تازگی اطلاعاتی در خصوص مدل های میان رده سری جدید گلکسی A سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده که مشخصات مربوط به دوربین و باتری آن ها را افشا می کند.

سری جدید گلکسی A سامسونگ با دوربین قدرتمندی از راه می رسد

ظاهرا تصمیم سامسونگ مبنی بر نوسازی گوشی های میان رده ممتاز سری جدید گلکسی A یک حرکت ماهرانه بود. این شرکت با معرفی گوشی های گلکسی A51 و A71، قصد دارد موفقیت سال پیش را در سال جدید برجسته تر کند. سامسونگ برنامه هایی برای بخش میان رده این سری نیز در نظر دارد و قرار است گوشی های گلکسی A31 و گلکسی A41 را روانه بازار کند.

تا پیش از امروز غیر از تبلیغ نام تجاری، اطلاعات خاصی درباره دو مدل جدید گلکسی A در اختیار رسانه ها قرار نگرفته بود. به تازگی جزییات بیشتری درباره دو گوشی جدید میان رده متعلق به سری جدید گلکسی A افشا شده که به بررسی آن ها می پردازیم.

ظاهرا گلکسی A31 به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی و همینطور سنسور ماکرو 5 مگاپیکسلی مجهز می شود که پیشرفت قابل توجهی نسبت به مدل قبلی خود، گلکسی A30 با سیستم دوربین 16 + 5 مگاپیکسل، خواهد داشت. گلکسی A31 همچنین دارای باتری بزرگ 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

سری جدید گلکسی A

از طرف دیگر، گلکسی A41 نیز همانند همتای جدید خود از دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی بهره می برد، البته مشخص نشده که سنسور دیگر از چه نوع و با چه کیفیتی در کنار دوربین اصلی در پنل پشتی قرار می گیرد. گفته می شود که این گوشی به دوربین سلفی 25 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. با استناد به شایعات و گزارش های قبلی، حافظه ذخیره سازی برای مدل پایه هر دو گوشی، برابر با 64 گیگابایت است.

هنوز هیچ خبری درباره تاریخ عرضه گوشی های میان رده سری جدید گلکسی A در دسترس نیست. اما انتظار می رود که سامسونگ پس از عرضه مدل های پرچمدار سری گلکسی S20، از گوشی های جدید A31 و A41 رونمایی کند.

ارسال نظر