معرفی برترین نمایشگرهای قابل حمل

رسانه کلیک - امروزه سازندگان دستگاه‌های دیجیتال در تلاش برای تولید محصولاتی هستند که قابلیت حمل آسانی داشته باشند. اما هنوز قابلیت حمل آسان برای نمایشگرها ویژگی عادی و معمولی نیست. در این مطلب قصد داریم تا 4 نمایشگر برتر که قابلیت حمل بسیار آسانی دارند را معرفی کنیم.

معرفی برترین نمایشگرهای قابل حمل

اگر شما از آن دسته کاربری هستید که با کیت‌های رَزبری پای کار می‌کنید و یا فقط به دنبال صفحه‌نمایش‌هایی هستید که آن‌ها را بتوانید همیشه به همراه داشته باشید، نمایشگرهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، گزینه‌های مناسبی برایتان خواهند بود.

نمایشگر UPERFECT 4K Computer

قیمت این نمایشگر نسبتاً بالا است. در واقع یکی از گران‌ترین نمایشگرهایی است که در فهرست برترین نمایشگرهای قابل حمل قرار داده شده است. اما ویژگی‌های منحصر به فرد آن باعث شده است تا بسیاری آن را خریداری کنند.

نمایشگر قابل حمل اولین ویژگی منحصر به فرد آن رزولوشن 4K آن است. همچنین تعبیه پایه نگه‌دارنده در آن باعث شده است تا استفاده از آن بسیار آسان‌ شود. این نمایشگر دارای یک کاور سرخود است که دور پایه آن پیچیده می‌شود. همچنین دارای یک محافظ صفحه نمایش است که در صورت استفاده از آن همچنان کیفیت 4K این نمایشگر حفظ می‌شود.

نمایشگر Lenovo ThinkvIsion M14

اگر از نظر شما نمایشگر قبلی با وجود ویژگی‌های منحصر به فرد آن همچنان گران است، به شما توصیه می‌کنیم نمایشگر قابل هم Lenovo ThinkVision M14 را امتحان کنید. رزولوشن تصویر در این نمایشگر در 4K نیست. وضوح تصویر در این نمایشگر 1920*1080 است که باعث می‌شود این نمایشگر یک انتخاب مناسب برای افرادی که کارهای گرافیکی انجام می‌دهند باشد.

نمایشگر قابل حمل این مدل از نمایشگر Lenovo قابل حمل است. به همین دلیل بسیار سبک طراحی شده است و به راحتی می‌توانید همراه با لپ‌تاپ خود آن را حمل کنید. یکی از ویژگی‌های خاص این نمایشگر قابلیت چرخش آن در از زاویه 5- درجه تا 90 درجه است. به همین دلیلی از آن می‌توان به عنوان نمایشگر ثانویه در کنار نمایشگر لپ‌تاپ استفاده کرد.

نمایشگر ASUS MB168B

این نمایشگر یک انتخاب مناسب برای افرادی است که نمی‌خواهند هزینه زیادی برای خرید نمایشگر پرداخت کنند. ویژگی‌‌های آن چندان خاص و منحصر به فرد نیست. وضوح تصویر در این نمایشگر 1366*768 است اما قیمت آن بسیار مناسب است.

نمایشگر قابل حمل اتصال این نمایشگر از طریق درگاه USB انجام می‌شود. پس برای استفاده از آن فقط نیاز به یک کابل دارید. به همین دلیل این نمایشگر برای افرادی که دائم در سفر هستند انتخاب مناسبی است. از آنجایی که قیمت آن ارزان است، کیفیت تصویر در آن معمولی است با این وجود یکی از بهترین نمایشگرهای قابل حمل است.

نمایشگر ASUS Zenscreen MB16AMT

نمایشگر قابل حمل اگر از طرفداران برند ASUS هستید و به دنبال یک نمایشگر با ویژگی‌های نسبتاً خاص هستید، ASUS Zenscreen انتخاب مناسبی برای شما است. صفحه نمایش این نمایشگر بسیار زیبا طراحی شده است. این نمایشگر در مقایسه با نمایشگر UPERFECT که به عنوان اولین نمایشگر در این مطلب معرفی کردیم، وضوح تصویر پایین‌تری دارد هرچند وضوح تصویر آن در حدود 1080P است. اما یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آن داشتن اسپیکر است که باعث شده است کاربرد آن بیشتر شود. همچنین در این نمایشگر از باتری سرخود استفاده شده است که نیازی به وجود پریز برق در هنگام استفاده ندارد.

علاوه بر این ویژگی‌ها، نمایشگر Zenscreen به صورت لمسی طراحی شده است. به همین دلیل نیازی به استفاده از ماوس در هنگام کار با آن ندارید.

ارسال نظر