کتابخوان پیپروایت کیندل به رنگ های سبز و بنفش مجهز می شود

رسانه کلیک - آمازون به تازگی دو رنگ دیگر را برای کتابخوان الکترونیکی خود عرضه کرده است. پیپروایت کیندل حالا در رنگ بندی مشکی، آبی گرگ و میش، بنفش روشن و سبز روشن در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

کتابخوان پیپروایت کیندل به رنگ های سبز و بنفش مجهز می شود

در حال حاضر کتابخوان آمازون، یعنی پیپروایت کیندل در چهار رنگ متفاوت در دسترس مشتریان قرار دارد. کمپانی بزرگ آمازون به تازگی دو رنگ دیگر را به کتابخوان الکترونیکی خود اضافه کرده است. هم اکنون می توان این دستگاه را با رنگ بندی بنفش روشن و سبز روشن نیز تهیه کرد.

با اضافه کردن دو رنگ بنفش روشن و سبز روشن، کتابخوان پیپروایت کیندل در چهار رنگ متفاوت قابل دسترس است. این دستگاه در نخستین توزیع خود در نوامبر سال 2018 تنها در رنگ مشکی قابل عرضه بود. کمپانی آمازون در سال گذشته رنگ آبی گرگ و میش را نیز به رنگ بندی این کتابخوان الکترونیکی اضافه کرد.

مدل 2018 کتابخوان الکترونیکی آمازون نسبت به نسخه های قبلی، باریک تر و سبک تر است. ضخامت این دستگاه به 8.18 میلیمتر و وزن آن به 6.4 اونس، یعنی تقریبا 182 گرم می رسد. این کتابخوان بر خلاف مدل قبلی دارای حاشیه های بلند نیست. در عوض دارای یک طراحی برجسته رویی بوده و پنل پشتی آن به جای پلاستیک سخت، از مواد نرم تر با قابلیت نگهداری آسان تر ساخته شده است. این دستگاه کاملا ضد آب بوده و دارای صفحه لمسی 6 اینچی از نوع E Ink است. به عنوان مهم ترین ویژگی این نوع صفحه لمسی، باید به قابلیت خوانایی در نور مستقیم خورشید اشاره کرد، درست مثل مدل پیشرفته Oasis. همچنین نمایشگر این دستگاه ضد خش و ضد ضربه است.

هر چهار رنگ مشکی، آبی رگ و میش، بنفش روشن و سبز روشن برای دستگاه پیپروایت هم اکنون از طریق فروشگاه آمازون قابل خریداری هستند. قیمت نسخه 8 گیگابایتی و 32 گیگابایتی این دستگاه به ترتیب معادل با 130 و 160 دلار است.

ارسال نظر