قسمت جدید «انتقام‌جویان» ساخته نخواهد شد

مدیر مارول استودیوز، «پایان بازی» را به عنوان آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های «انتقام‌جویان» معرفی کرد.

قسمت جدید «انتقام‌جویان» ساخته نخواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی گیمز رادار (Gamesradar)، فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» در سال ۲۰۱۹ اکران شد و ضمن پایان دادن به حماسه ابدیت (Infinity Saga)، وداعی احساسی با مرد آهنی با بازی رابرت داونی جونیور و کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز رقم زد.

حالا با توجه به اظهارنظر جدید کوین فایگی، مدیر مارول استودیوز، در این فیلم برای آخرین بار شاهد تشکیل تیمی این چنینی از ابرقهرمانان در دنیای سینمایی مارول بودیم.

فایگی در این باره گفت: «مارول استودیوز و دنیای سینمایی مارول دهمین سالگرد خود را پشت سر گذاشته‌اند و با اکران آخرین فیلم از مجموعه انتقام‌جویان، سرانجام مجموعه ۲۲ تایی از حماسه ابدیت را کامل کردیم. از اینجا به بعد با کاراکترها و خط‌های داستانی جدید، شروعی تازه خواهیم داشت اما به برخی از عمیق‌ترین و غنی‌ترین اسطوره‌شناسی‌های کمیک‌های مارول بازخواهیم گشت.»

البته احتمالا منظور فایگی از پایان مجموعه انتقام‌جویان، از لحاظ ترکیب اصلی قهرمانان یا پایان خط داستانی‌ای بوده که با فیلم انتقام‌جویان (۲۰۱۲، جاس ویدون) آغاز شد. زیرا معمار دنیای سینمایی مارول، پیش‌تر از احتمال ساخت فیلم انتقام‌جویان ۵ خبر داده بود.

وی در سال ۲۰۲۱ گفت: «می‌خواهیم بین پایان بازی تا آغاز یک حماسه جدید فاصله زمانی منطقی وجود داشته باشد. همانطور که در مورد فاز اول (دنیای سینمایی مارول) اتفاق افتاد، برای ساخت این حماسه به زمان نیاز است تا پس از آن بچه‌های تیم را دور هم جمع کنیم.»

مارول هنوز انتقام‌جویان ۵ را در فهرست اکران خود قرار نداده است و ظاهرا برای دور هم جمع شدن دوباره قوی‌ترین قهرمانان زمان در کنار هم، باید کمی بیشتر صبر کنیم. در این مدت دنیای سینمایی مارول با اکران فیلم‌های شوالیه ماه که ۳۰ مارس (۱۰ فروردین ۱۴۰۱) روی سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شود و دکتر استرنج ۲ که ۶ مه (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) روی پرده نقره‌ای خواهد رفت، به کار خود ادامه می‌دهد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر