آیفون X ابتدا وارد بازار چین و هند می‌شود

رسانه کلیک - محصولات جدید اپل از جمله آیفون X که در جریان رویداد بزرگ اپل رونمایی شد، قرار است همزمان با عرضه در بازار آمریکا به دست مشتریان آسیایی برسد.

آیفون X ابتدا وارد بازار چین و هند می‌شود

به گزارش رسانه کلیک ؛ به نقل از وب‌سایت Cnet، محصولات جدید اپل از قبیل تلویزیون اپل، ساعت اپل و سری های جدید آیفون همزمان با عرضه به آمریکا، وارد بازارهای آسیا می‌شوند، به طوری که مردم کشورهای بحرین، چین (هنگ کنگ)، هند، ژاپن، سنگاپور و تایوان می توانند از ۲۷ اکتبر برای سفارش خرید آیفون X اقدام و در تاریخ سوم نوامبر این محصول جنجالی اپل را دریافت کنند.

از طرفی آیفون ۸ و ۸ پلاس زودتر از این تاریخ وارد بازارهای آسیایی می شود؛ سفارش خرید این دو گوشی هوشمند در هنگ کنگ، ژاپن و تایوان از ۱۵ سپتامبر آغاز شده و از ۲۲ سپتامبر پشت ویترین مغازه ها قرار می گیرند. البته اپل اعلام کرده که این دو محصول بعد از تاریخ ۲۹ سپتامبر وارد کشورهای بحرین و هند می شود.

گفتنی است؛ سه مدل جدید آیفون با ظرفیت های ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایت عرضه می شوند. ضمن اینکه آیفون X از صفحه نمایش OLED در ابعاد ۵٫۸ اینچ بهره می برد و فاقد دکمه هوم است. این اسمارت فون جنجالی مجهز به دوربین های اصلی دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت سازگاری اپتیکال تصاویر و دوربین سلفی ۷ مگاپیکسلی است.

ارسال نظر