تصاویر رندر شده از قاب جلو و پشت شیائومی Redmi 5 Plus منتشر شد

رسانه کلیک – تصاویر رندر جدیدی از شیائومی ردمی ۵ پلاس در فضای مجازی منتشر شده که طراحی ظاهری این محصول را به رنگ مشکی نشان می‌دهد.

تصاویر رندر شده از قاب جلو و پشت شیائومی Redmi 5 Plus منتشر شد

شرکت شیائومی قصد دارد محصول جدیدی از سری ردمی تحت نام «ردمی ۵ پلاس» را به بازار عرضه کند. چندی پیش تصویری منتشر شد که در آن امکان مشاهده جعبه این تلفن هوشمند وجود داشت.

همچنین تصاویری از شیائومی ردمی ۵ پلاس در فضای مجازی قرار گرفت تا به ما در شناخت طراحی ظاهری این محصول کمک کند. حال شاهد انتشار تصاویر از پیش رندر شده‌ای هستیم که شیائومی ردمی ۵ پلاس را در رنگ‌بندی مشکی نشان می‌دهد.

در تصاویر رندر شده می‌توان طراحی ظاهری پشت و جلوی ردمی ۵ پلاس را مشاهده کرد. البته این تصاویر از سوی شیائومی مورد تایید قرار نگرفته است؛ بنابراین تا زمان انتشار اخبار و تصاویر رسمی از محصول جدید شیائومی باید صبر کرد. آنچه در مورد تصاویر منتشر شده می‌توان گفت شباهت آنها به تصاویر منتشر شده قبلی است که صحت تصاویر جدید را دوچندان می‌کند.

نکته‌ای که در تصاویر رندر شده جلب توجه می‌کند وجود ترکیب دوربین دوگانه در پشت شیائومی ردمی ۵ پلاس است. دوربین های دوگانه به‌ صورت عمودی تعبیه شده و شباهت زیادی به طراحی دوربین استفاده شده در می نوت ۳ دارد. البته تفاوت در جایگاه فلش ال‌ای‌دی است که در زیر دوربین قرار دارد.

در پشت محصول جدید شیائومی می‌توان یک حسگر اسکنر اثرانگشت نیز مشاهده کرد. از نظر مشخصات سخت‌افزاری، شیائومی ردمی ۵ پلاس از تراشه اسنپدراگون ۶۳۰ برخودار است که ۳ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی آن را همراهی می‌کند. احتمالا شیائومی ردمی ۵ پلاس در مدل دیگری عرضه خواهد شد که از ظرفیت حافظه داخلی بیشتری بهره می‌برد. متاسفانه هنوز زمان رونمایی و قیمت احتمالی شیائومی ۵ پلاس مشخص نشده است. باید صبر کرد و دید که شرکت بزرگ چینی چه سورپرایزی برای ما تدارک دیده است.

شیائومی ردمی ۵ پلاس

ارسال نظر