تعریف سطح جدیدی از زیبایی در گوشی هواوی Nova 3e

رسانه کلیک - نمایشگرهای با حاشیه بسیار اندک به یک روند پیشرو در زمینه طراحی گوشی‌های هوشمند تبدیل‌شده‌اند. گوشی هواوی nova 3e نیز از این روند طراحی بهره برده و با صفحه‌نمایشFullView 2.0  بهینه‌سازی شده است.این گوشی با طراحی ظاهری متفاوت خود حتی قبل از عرضه در بازار در مرحله پیش فروش در بازار کشور ما توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کرد.

تعریف سطح جدیدی از زیبایی در گوشی هواوی Nova 3e

این گوشی با طراحی ظاهری متفاوت خود حتی قبل از عرضه در بازار در مرحله پیش فروش در بازار کشور ما توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کرد.

نمایش FullView با جزئیات بهینه شده

گوشی HUAWEI nova 3e به‌منظور حداکثر رساندن نسبت صفحه‌نمایش به بدنه و مطابقت با طراحی منحنی لبه دستگاه، دارای گوشه‌های نرم در اطراف صفحه‌نمایش با استاندارد 2.5D است که به طراحی یکنواخت دستگاه کمک بسزایی داشته است.

عرض ناچ در بالای صفحه‌نمایش به‌شدت بر ترتیب اجزای داخلی در گوشی تأثیر می‌گذارد. به‌منظور دستیابی به کوچک‌ترین ناحیه ممکن، HUAWEI nova 3e طراحی مدارهای پشت ناچ را به شکل بهینه ای انجام داده است که در کمتر مدلی در میان رده ها این طراحی بهینه ناچ دیده می شود. HUAWEI nova 3e همچنین دارای یک دوربین جلوی منحصربه‌فرد است که فضای کمتری را در صفحه‌نمایش می‌گیرد. باوجوداینکه این دوربین به میزان 44 درصد کاهش یافته، دوربین قابلیت‌های بیشتری را نسبت به دستگاه‌های سری Nova قبلی فراهم می‌کند.

ادغام EMUI

Huawei همچنین رابط کاربریEMUI 8.0 خود را برای بهبود نمایش در صفحه نمایش خاص HUAWEI nova 3e سازگار کرده است. ازآنجاکه نوار وضعیت این سیستم‌عامل مبتنی بر اندروید دارای بیش از 20 آیکون است، لازم است که رابط کاربری با ناچ به عنوان قسمتی تازه در دستگاه سازگار شود تا اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

در این دستگاه برای کاربرانی که از قسمت بریدگی بالای رضایت ندارند، قابلیتی تعریف شده که بتوانند بریدگی را به‌صورت نرم‌افزاری حذف کنند و در این صورت تمام محتوا در پایین از بریدگی به نمایش در می‌آید که در یک آپدیت نرم‌افزاری به‌زودی برای کاربران عرضه خواهد شد.

گوشی هواوی nova 3e

ظاهر بهبودیافته

گوشی هوشمندی که برای مصرف‌کنندگان جوان ساخته شده است؛ HUAWEI nova 3e در یک قاب فلزی ریز بافته قرارگرفته که به زیبایی با شیشه 2.5 بعدی در جلو و عقب قرار می‌گیرد و کیفیت فوق‌العاده محصول را برجسته می‌کند.

صفحه‌نمایش FullView منحصربه‌فرد در گوشی هواوی nova 3e یک حس بسیار خاص را به ارمغان می‌آورد؛ صفحه‌نمایش بزرگ مزایای قابل‌توجهی در تجربه کاربر رقم می‌زند و طراحی مدرن آن برای مصرف‌کنندگان جوان بسیار با ارزش است. علاوه بر این، HUAWEI nova 3e عملکرد بسیار بالایی را در بین رقبا دارد و این بهترین انتخاب برای مصرف‌کنندگان شیک و جوان است.

ارسال نظر