کاربران آیفون X از کدام قابلیت گوشی خود راضی نیستند؟

رسانه کلیک - طبق تحقیقاتی که از سوی Techpinions انجام شده، کاربران آیفون X فقط از یکی از قابلیت های این گوشی رضایت کامل ندارند.

کاربران آیفون X از کدام قابلیت گوشی خود راضی نیستند؟

گزارش کامل این پروژه به صورت زیر است:

زمانی که صحبت از رضایت مشتری به میان می آید، ما به این موضوع پی بردیم که کاربران آیفون X حدودا 97 درصد از خرید این گوشی راضی هستند. این عدد بسیار شگفت انگیز است. اما زمانی که صحبت از رضایت کامل مطرح می شود، قضیه کمی متفاوت است. این موضوع برای آیفون 10 به 85 درصد رسیده است. حالا می توانیم مطمئن شویم که هر چقدر رضایت واقعی کاربران بیشتر باشد، مطمئنا با محصول بهتری روبرو هستیم.

اما چیزی که باعث شده تا برخی کاربران آیفون X از آن ابراز نارضایتی کنند، چیست؟ پاسخ این سوال به دستیار هوشمند اپل یا همان سیری بر می گردد. متأسفانه منشی مجازی کوپرتینویی ها در مقابل آمازون الکسا و گوگل اسیستنت کم آورده و آنچنان که باید و شاید، نتوانسته خود را بالا بکشد. عملکرد سیری روی هوم پاد نیز به طرز عجیبی ناامید کننده گزارش شده است.

بد نیست بدانید که تنها 20 درصد از کاربران آیفون X از سیری ابراز رضایت کرده اند.

اوایل ماه آوریل، مدیر ارشد بخش هوش مصنوعی گوگل، آقای John Giannandrea به استخدام اپل درآمد تا تیم هوش مصنوعی این شرکت را تحت کنترل خود دربیاورد ( مدیر بخش هوش مصنوعی گوگل به اپل پیوست ). این موضوع را می توان یک اتفاق هیجان انگیز و امیدوار کننده برای کمپانی اپل به حساب آورد. چرا که به این ترتیب، توانایی ها و قابلیت های دستیار هوشمند سیری تا حد زیادی بالا خواهد رفت و مطمئنا همین موضوع باعث می شود تا رضایت کاربران به مرور بالا رفته و توان رقابتی این منشی مجازی نیز افزایش پیدا کند.

در تصویر زیر که به عنوان نتیجه تحقیقات منتشر شده، می توانید اولویت های کاربران برای رضایت از آیفون 10 را به ترتیب مرور کنید:

کاربران آیفون X

ارسال نظر