تصاویر شماتیک آیفون با دوربین سه گانه خبرساز شد!

رسانه کلیک - گزارش ها و اخبار جدیدی که این روزها به گوش می رسد، حاکی از آن است که آیفون جدید با دوربین سه گانه سال آینده از راه می رسد.

تصاویر شماتیک آیفون با دوربین سه گانه خبرساز شد!

جف پو یکی از تحلیلگران موسسه Yuanta Securities Investment Consulting به تازگی به این موضوع اشاره کرده است که یکی از تأمین کنندگان قطعات آیفون ها به نام Largan در حال افزایش فروش و درآمد است که این پدیده از طریق سفارش بالای اپل برای پنل های OLED، دوربین سه گانه و بالا رفتن ارزش اولیه قطعات امکان پذیر شده است.

پو در ادامه اظهارات خود به این موضوع اشاره کرد که هواوی قصد دارد تا مدل ارزان قیمت Mate 20 را با دوربین سه گانه عرضه کند و این در حالی است که اپل نیز قصد دارد تا آیفون جدید با دوربین سه گانه را در سال 2019 به دنیای تکنولوژی معرفی کند. به نظر می رسد که با فراگیر شدن دوربین سه گانه در گوشی ها و اضافه شدن شرکت های دیگر به این حوزه، کار و بار شرکت Largan سکه شده و آنها نیز باید به فکر افزایش توان خود برای کنار آمدن با ازدیاد سفارش ها باشند.

گزارش پیشین UDN، آیفون جدید با دوربین سه گانه را تأیید و توضیحاتی در مورد آن ارائه داد که می توان به عنوان مثال به سنسور 12 مگاپیکسلی و امکان زوم اپتیکال 5 برابر اشاره کرد ( آیفون با دوربین سه گانه 12 مگاپیکسلی سال آینده معرفی می شود ).

در تصویر زیر که توسط مارتین هجک ، طراح و مدل ساز مشهور ساخته شده، می توانید اضافه شدن دوربین سوم به آیفون را در حالت های مختلف مشاهده کنید:

آیفون جدید با دوربین سه گانه

همزمان با نزدیک شدن به رویداد معرفی آیفون نسل بعد که طبق روال هر سال شهریور ماه برگزار می شود، شایعات مختلف پیرامون پرچمداران نسل بعد شرکت اپل بالا می گیرد و افراد مختلف سعی می کنند با اظهار نظر در این مورد، برای خود نامی دست و پا کنند؛ لذا باید منتظر مانده و ببینیم که در نهایت کدام محصول به صورت رسمی معرفی می شود و چه ویژگی هایی را به همراه خواهد داشت.

ارسال نظر