پیش بینی فروش بیشتر آیفون های 2018 در مقایسه با آیفون ایکس

رسانه کلیک - اپل قصد دارد در سال جاری میلادی از 3 آیفون جدید رونمایی کند. گفته می شود بر اساس پیش بینی ها، آیفون 2018 با نمایشگر LCD به فروش بالایی در بازار دست پیدا می کند.

پیش بینی فروش بیشتر آیفون های 2018 در مقایسه با آیفون ایکس

بر اساس شایعاتی که تا به امروز منتشر شده اند اپل تمامی آیفون های جدید خود را به پنل OLED مجهز نمی کند. انتظار می رود در سال جاری میلادی با آیفون 2018 با نمایشگر LCD نیز ملاقات کنیم.

در حال حاضر پنل های OLED در مقایسه با پنل های LCD مزیت های زیادی دارند با این حال تفاوت اصلی میان این دو نمایشگر مربوط به شفافیت بالاتر رنگ ها در نمایشگرهای OLED است.

در حالی که یکی از دلایل فروش بالای آیفون X مربوط به استفاده از پنل OLED است، تحلیلگران معتقدند آیفون 2018 با نمایشگر LCD به فروش بالاتری دست پیدا می کند. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی وال استریت ژورنال منتشر شده است آیفون مجهز به پنل LCD فروش بالایی خواهد داشت.

انتظار می رود آیفون مجهز به پنل LCD در مقایسه با نسخه های دارای نمایشگر OLED قیمت پایین تری داشته باشد، بنابراین فروش بالاتر آن طبیعی به نظر می رسد. بر اساس شایعات آیفون 2018 با نمایشگر LCD در مقایسه با دیگر نسخه ها از ویژگی های کمتری بهره می برد.

استفاده از پنل LCD به همراه حذف برخی قابلیت ها باعث می شود که این دستگاه قیمت پایینی داشته باشد بنابراین بسیاری از کاربران آن را مورد خریداری قرار می دهند ( رندر آیفون های 2018 را مشاهده کنید؛ طراحی مشابه آیفون ایکس ).

اگر چه بسیاری از کارشناسان در رابطه با قیمت 1000 دلاری آیفون X و فروش کمتر از انتظار این گوشی هوشمند گزارش هایی را منتشر کرده اند ولی به نظر نمی رسد که نسل آینده آن قیمت پایین تری داشته باشد.

اپل همانند سال های گذشته در ماه سپتامبر در مراسمی از گوشی های هوشمند جدید خود رونمایی می کند. بر اساس شایعات در سال جاری میلادی باید با 3 آیفون جدید ملاقات می کنیم.

ارسال نظر