تصویر شماتیک میت 20 لایت به دوربین اصلی دوگانه اشاره می کند

رسانه کلیک - انتظار می رود هواوی در سال جاری میلادی از محصولات سری میت 20 رونمایی کند. به تازگی تصویر شماتیک میت 20 لایت در اینترنت منتشر شده است.

تصویر شماتیک میت 20 لایت به دوربین اصلی دوگانه اشاره می کند

تا به امروز چندین گزارش در رابطه با هواوی میت 20 لایت در فضای مجازی منتشر شده است. گفته می شود از این گوشی هوشمند به همراه میت 20 و میت 20 پرو رونمایی می شود.

به تازگی تصویر شماتیک میت 20 لایت توسط FCC به اینترنت راه پیدا کرده که طراحی بخش پشتی آن را به نمایش می گذارد. این تصویر شایعات گذشته مبنی بر حضور دوربین اصلی دوگانه در این دستگاه را تایید می کند.

در گذشته این گوشی هوشمند شرکت هواوی در TENAA حضور پیدا کرده بود که تصاویر آن را به نمایش می گذاشت. بر اساس تصویر شماتیک میت 20 لایت این دستگاه به دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی مجهز می شود و در زیر آن سنسور اثر انگشت قرار می گیرد.

حضور این گوشی هوشمند در FCC و TENAA به معنای معرفی آن در آینده نزدیک است. این احتمال وجود دارد که هواوی این اسمارت فون را زودتر از میت 20 و میت 20 پرو روانه بازار کند. در گذشته گزارش ها برخی از مشخصات این دو گوشی هوشمند را منتشر کرده بودند.

در حالی که میت 20 لایت به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شود، دو نمونه دیگر دارای دوربین اصلی سه گانه هستند. قدرت هواوی میت 20 و میت 20 پرو را پردازنده Kirin 980 تامین خواهد کرد ( احتمال رونمایی از پردازنده Kirin 980 شرکت هواوی در تاریخ 31 آگوست ).

در گذشته برخی گزارش ها ادعا کرده بودند که میت 20 پرو به نمایشگر OLED خمیده مجهز می شود ( تصویر هواوی میت 20 پرو به همراه مشخصات این گوشی منتشر شد ). در ماه گذشته این دستگاه تاییدیه 3C را دریافت کرد. انتظار می رود در آینده نه چندان دور با محصولات سری میت 20 هواوی ملاقات کنیم.

ارسال نظر