تصاویر جدید گلکسی نوت 9 به هوش مصنوعی دوربین اشاره می کند

رسانه کلیک - تصاویر جدید گلکسی نوت 9 در اینترنت منتشر شد. این تصاویر برخی از قابلیت های این محصول را در اختیار ما قرار می دهد.

تصاویر جدید گلکسی نوت 9 به هوش مصنوعی دوربین اشاره می کند

فردا با سامسونگ گلکسی نوت 9 به صورت رسمی ملاقات خواهیم کرد. تا به امروز اکثر مشخصات و ویژگی های این محصول در فضای مجازی منتشر شده اند با این حال به تازگی شاهد انتشار تصاویر جدید گلکسی نوت 9 هستیم.

در این تصاویر برخی از ویژگی های قلم این دستگاه و همچنین قابلیت های دوربین اصلی دوگانه آن مشخص شده است. تصاویر جدید گلکسی نوت 9 تجهیز قلم S Pen به بلوتوث را تایید می کند. توسط دکمه قرار گرفته شده بر روی این قلم کاربران قادر به انجام فعالیت های مختلف مانند ثبت تصاویر و یا کنترل اپلیکیشن ها هستند.

بر اساس این تصاویر قلم S Pen گلکسی نوت 9 قادر به پشتیبانی از 4096 سطح فشار است که باعث عملکرد دقیق این قلم می شود ( قلم S Pen نوت 9 در تصویر جدیدی به نمایش در آمد ).

این تصاویر جدید اطلاعاتی را در رابطه با دوربین گلکسی نوت ۹ در اختیار ما قرار می دهد. دوربین این دستگاه از قابلیت هوش مصنوعی بهره می برد که سامسونگ برای آن نام «Intelligent Camera» را انتخاب کرده است. دوربین گلکسی نوت 9 قادر به شناسایی صحنه عکس برداری برای اعمال تنظیمات است.

[lightgallery images="183168,183167,183166,183165,183164,183163"]

در نهایت در یکی از تصاویر جدید گلکسی نوت 9 به امکان استفاده از کابل برای قابلیت DeX اشاره شده است. با توجه به این موضوع کاربران نیازی به خرید داک مخصوص ندارند. امکان انتقال اطلاعات توسط یک کابل به نمایشگرهای بزرگ تر و همچنین امکان کار با گلکسی نوت 9 به عنوان یک کامپیوتر برای اکثر کاربران خوشایند خواهد بود.

انتظار می رود پرچمدار آینده سامسونگ به نمایشگر 6.4 اینچی با رزولوشن +QHD مجهز شود. قدرت این دستگاه را پردازنده اسنپدراگون 845 و یا اگزینوس 9810 تامین می کند. از دیگر مشخصات این محصول می توان به دوربین اصلی دوگانه با سنسورهای 12 مگاپیکسلی و باتری 4000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد.

ارسال نظر