گوشی موتورولا موتو P30 به همراه برادرانش در تاریخ 15 آگوست معرفی می شود

رسانه کلیک - شرکت موتورولا قصد دارد در تاریخ 15 آگوست مراسمی را برگزار کند. بر اساس اطلاعات جدید در این مراسم با گوشی موتورولا موتو P30 و براداران آن ملاقات می کنیم.

گوشی موتورولا موتو P30 به همراه برادرانش در تاریخ 15 آگوست معرفی می شود

در تاریخ 15 آگوست موتورولا در کشور چین مراسمی را برگزار خواهد کرد. در حالی که بسیاری از افراد منتظر معرفی موتو Z3 برای بازار چین و همچنین گوشی هوشمند موتورولا وان پاور هستند، در وب‌سایت رسمی این شرکت در کشور چین سه گوشی جدید قرار رفته است.

گوشی موتورولا موتو P30 به همراه دو دستگاه دیگر، موتو P30 پلی و موتو P30 نوت در این وب‌سایت به چشم می خورند. تا به امروز اطلاعاتی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی منتشر نشده است؛ با این حال شاهد قرارگیری مشخصات مربوط به رم و حافظه داخلی آن ها در وب‌سایت موتورولا هستیم.

گوشی موتورولا موتو P30 به 6 گیگابایت رم مجهز می شود و دو نسخه به همراه 64/128 حافظه داخلی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. گوشی موتو P30 پلی که انتظار می رود نسخه ارزان قیمت تر در میان دستگاه های دیگر باشد، تنها در یک نمونه مجهز به 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود.

[lightgallery images="183657,183658,183659"]

با توجه به نحوه نامگذاری انتظار می رود گوشی موتو P30 نوت در مقایسه با محصولات دیگر این سری به نمایشگر بزرگتری مجهز شده باشد. این گوشی هوشمند در دو نمونه به بازار عرضه می شود. این محصول دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی و 4/6 گیگابایت رم هستند.

در حال حاضر موتورولا گوشی های سری Z را به عنوان محصولات گران قیمت خود روانه بازار می کند و اسمارت فون های سری E به عنوان گوشی های ارزان قیمت این کمپانی به فروش می رسند. دستگاه های سری G نیز به عنوان گوشی های میان رده در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

با توجه به دسته بندی محصولات این شرکت، هنوز در رابطه با جایگاه گوشی های سری P اطلاعاتی در اینترنت منتشر نشده است.

ارسال نظر