قیمت آیفون های 2018 کاهش پیدا می کند

رسانه کلیک - به تازگی تحلیلگران در رابطه با قیمت آیفون های 2018 نظر خود را اعلام کرده اند. به نظر می رسد این محصولات قیمتی پایین تر از 1000 دلار داشته باشند.

قیمت آیفون های 2018 کاهش پیدا می کند

اپل با معرفی آیفون X قیمت گوشی های هوشمند خود را افزایش داد. این محصول کمتر از پیش بینی ها در بازار فروش داشته است که این موضوع باعث می شود قیمت آیفون های 2018 تغییرات زیادی را تجربه نکند.

TrendForce پیش بینی کرده فروش گوشی های اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال 2017 یکسان خواهد بود. بر اساس گزارش ها، این کمپانی استراتژی خود را در زمینه قیمت برای رقابت بهتر با گوشی های اندرویدی و تولیدکنندگان چینی تغییر خواهد داد.

اپل امسال از سه آیفون جدید رونمایی می کند. دو مدل گران قیمت تر به نمایشگر امولد و نسخه سوم که قیمت ارزان تری دارد با پنل LCD به بازار عرضه می شود. تمامی این محصولات از فیس آیدی بهره می برند.

تحلیلگران پیش بینی کرده اند آیفون مجهز به نمایشگر 6.1 اینچی با قیمتی در محدوده 700 تا 750 دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد. این دستگاه در مقایسه با آیفون 8 رشد قیمت کمی را تجربه می کند.

این گوشی هوشمند در مقایسه با دو نمونه دیگر دیرتر به بازار عرضه می شود. در حالی که تولید انبوه نمونه های مجهز به پنل امولد در اواخر ماه جولای آغاز شده است، گفته می شود آیفون 9 در ماه سپتامبر وارد خط تولید می شود.

آیفون های 5.8 و 6.5 اینچی به پنل امولد و نسخه 6.1 اینچی به پنل LCD مجهز می شود. انتظار می رود نسخه جایگزین آیفون X در مقایسه با نسل کنونی خود قیمت کمتری داشته باشد. این دستگاه با قیمت پایه 900 دلار به بازار عرضه می شود. بزرگترین نمونه در بین آیفون های 2018 دارای قیمت پایه ای برابر با 1000 دلار خواهد بود.

تمامی آیفون های جدید اپل از قلم این شرکت، اپل پنسل پشتیبانی می کنند تا قادر به رقابت با محصولات سری نوت سامسونگ باشند ( گوشی سامسونگ نوت 9 به صورت رسمی معرفی شد؛ دوربین هوشمند و قلم جادویی ).

به گفته TrendForce، آیفون 6.1 اینچی در سال جاری میلادی به عنوان گوشی اصلی اپل معرفی می شود و نزدیک به 50 درصد آیفون های تولیدی اپل را به خود اختصاص می دهد. انتظار می رود اپل یک نسخه ویژه از این آیفون را با امکان پشتیبانی از دو سیم کارت برای بازار چین عرضه کند.

ارسال نظر