رشد چشمگیر هواوی در بازار گوشی های پرچمدار دنیا در نیمه اول سال 2018

رسانه کلیک - شرکت Huawei نتایج کسب و کار نیمه اول سال 2018 بخش CBG را که مربوط به تولید موبایل، تبلت، لپ تاپ و تجهیزات جانبی می شود، اعلام کرد.هواوی در این زمان با فروش بیش از 95 میلیون گوشی هوشمند رشدی چشمگیر داشته است. بر مبنای گزارش IDC، هواوی به عنوان دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان در سه ماهه دوم سال 2018 محسوب می شود که سهم بازار جهانی آن به 15.8 درصد رسیده است.

رشد چشمگیر هواوی در بازار گوشی های پرچمدار دنیا در نیمه اول سال 2018

هواوی در این زمان با فروش بیش از 95 میلیون گوشی هوشمند رشدی چشمگیر داشته است. بر مبنای گزارش IDC، هواوی به عنوان دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان در سه ماهه دوم سال 2018 محسوب می شود که سهم بازار جهانی آن به 15.8 درصد رسیده است.

ریچارد یو، مدیر عاملHuawei عنوان کرد: "شش ماه گذشته برای Huawei CBG باور نکردنی بوده است که نشان دهنده رشد قوی کسب و کار ما در تمام بازارها و خطوط تولید است. موفقیت ما به تعهد ما به نوآوری و مهمتر از همه مشتریان ما متکی است. همزمان با حرکت به جلو، هوآوی بر بهبود مداوم عملکرد هوش مصنوعی یا AI در گوشی های خود متمرکز است."

طی ماه گذشته هواوی در سری های مختلف محصولات خود موفقیت های چشمگیری داشته که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • سری HUAWEI P20: با ترکیب فن آوری و هنر، سری P20 در بین علاقمندان عکاسی حرفه ای بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. گوشی های HUAWEI P20 فروخته شده در سطح جهان تاکنون به بیش از 9 میلیون عدد رسیده است.
  • سری HUAWEI Mate 10: آخرین سری HUAWEI Mate روند حرکت شرکت در ارتباط با محصولاتی که متمرکز بر هوش مصنوعی هستند را تقویت کرده و جایگاه هواوی را با فروش بیش از 10 میلیون گوشی در بازار کشورهای توسعه یافته اروپایی و آسیایی را مستحکم کرده است.
  • سری HUAWEI nova: در سراسر جهان، تعداد کاربران گوشی های nova بیش از 50 میلیون نفر است که نتیجه ی آن رشد کل بازار گوشی های هوشمند متوسط ​​است. مجموع کل فروش سری نووا در سال گذشته بیش از 60 درصد افزایش داشته است.
  • تجهیزات جانبی و پوشیدنی های Huawei پیشرفتی معادل 147 درصد افزایش سالانه را داشته است.
  • توسعه کسب و کار در بازار خرده فروشی این شرکت در سراسر دنیا نیز افزایش یافته است و در حال حاضر تجهیزات Huawei در بیش از 53،000 فروشگاه و 3500 فروشگاه با امکان تجربه نزدیک تجهیزات این شرکت را در سراسر جهان عرضه شده است. این شرکت قصد دارد شبکه خرده فروشی خود را با اضافه کردن 10،000 فروشگاه خرده فروشی و 700 فروشگاه با امکان تجربه از نزدیک محصولات این شرکت در سراسر جهان تا پایان 2018، تقویت کند.

رشد جایگاه برند Huawei

عملکرد چشمگیر گوشی های پرچمدار و گوشی های هوشمندمیان رده Huawei به میزان قابل توجهی سبب بهبود ارزش نام تجاری Huawei در سطح جهان شده است: Huawei به عنوان برند 25 در لیست ارزیابی برندهای معتبر جهانی Brand Finance ، برند 48 در لیست 100 برند برتر جهان در لیست معتبر BrandZ و برند 79 در لیست برندهای ارزشمند Forbes قرار گرفته است. توجه داشته باشید، هواوی تنها شرکت چینی بود که توانست رتبه ای را در لیست Forbes حفظ کند.

اکوسیستم های جهانی برند هوآوی

  • سرویس جهانی ابری Huawei دارای بیش از 400 میلیون کاربر تلفن همراه است که بیش از 40 میلیون کاربر این اکوسیستم خارج از چین هستند و انتظار می رود که کاربران خارج از این کشور در سال جاری به بیش از 58 میلیون نفر برسند.
  • تعداد توسعه دهندگان ثبت شده بستر های نرم افزاری هواوی به 450،000 نفر رسیده است.
  • در سال 2017 درآمد شرکای Huawei در بخش سرویس های ابری 60٪ افزایش داشته است. Huawei پیش بینی می کند که این رقم در سال 2018 به 100 درصد می رسد.
ارسال نظر