تیزر نوکیا X7 منتشر شد؛ نسبت تصویر 19:9 و حذف بریدگی بالای نمایشگر

رسانه کلیک - شرکت HMD Global در آینده نزدیک در تایوان از گوشی هوشمند جدیدی رونمایی می کند. در همین راستا تیزر نوکیا X7 منتشر شده است.

تیزر نوکیا X7 منتشر شد؛ نسبت تصویر 19:9 و حذف بریدگی بالای نمایشگر

گوشی های هوشمند نوکیا به وسیله شرکت HMD Global تولید می شود. بر اساس گزارش ها، اسمارت فون های این برند در بازار سهمی نزدیک به 1 درصد دارند. در سه ماهه دوم 2018 شرکت نوکیا در لیست 10 برند پرفروش گوشی های هوشمند قرار گرفت.

بر اساس شایعاتی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، نوکیا در حال توسعه یک اسمارت فون مجهز به دوربین اصلی پنج گانه است ( تصویر واقعی نوکیا 9 به دوربین اصلی پنج گانه اشاره دارد ). در حالی که نوکیا در رابطه با این محصول اطلاعاتی را منتشر نکرده، در آینده نزدیک از یک گوشی هوشمند جدید در کشور تایوان رونمایی می کند ( دوربین پنج گانه گوشی نوکیا 9 را در رندر جدید مشاهده کنید ).

به تازگی تیزری از سوی این شرکت در فضای مجازی منتشر شده است. اگر چه نوکیا نام این محصول را اعلام نکرده ولی به احتمال زیاد با تیزر نوکیا X7 روبه‌رو هستیم. بر اساس این تیزر، محصول آینده HMD Global فاقد برش نمایشگر بوده و از نسبت تصویر 19:9 بهره می برد.

شایعات گذشته برخی مشخصات این گوشی هوشمند را مشخص کرده بودند. بر اساس گزارشی که در ماه ژوئن در فضای مجازی منتشر شده بود، این دستگاه با کدنام Phonenix در حال توسعه است. به نظر می رسد نوکیا پردازنده اسنپدراگون 710 را برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته باشد.

بر اساس این گزارش، نوکیا X7 در مقایسه با نوکیا X5 و نوکیا X6 کیفیت ساخت بهتری دارد. این احتمال وجود دارد که نوکیا این گوشی هوشمند را در دو نسخه مجهز به 4 و 6 گیگابایت رم روانه بازار کند. از آنجایی که تیزر نوکیا X7 بخش دوربین آن را نمایش می دهد، انتظار می رود این گوشی هوشمند به دوربین قدرتمندی مجهز شود.

ارسال نظر