وان پلاس 6T با سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه می شود

رسانه کلیک - گوشی وان پلاس 6 تی در آینده معرفی می شود. شرکت چینی OnePlus به تازگی از تجهیز این گوشی هوشمند به اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر خبر داد.

وان پلاس 6T با سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر عرضه می شود

امسال برخی از شرکت های چینی محصولات خود را به سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز کردند که در این میان می توان به شرکت ویوو اشاره کرد. در سال آینده میلادی دستگاه های بیشتری مجهز به این فناوری معرفی خواهند شد. در ادامه سال جاری میلادی از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی می شود.

در گذشته تصاویری از جعبه گوشی وان پلاس 6 تی به اینترنت راه پیدا کرده بود ( تصاویر جعبه گوشی وان پلاس 6T به همراه مشخصات آن فاش شد ). شرکت وان پلاس به تازگی اعلام کرده در محصول آینده خود از اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده می کند. وان پلاس از این ویژگی جدید با نام «Screen Unlock» یاد می کند.

وان پلاس در رابطه با این فناوری اعلام کرده است:

کاربران در روز چندین بار قفل دستگاه خود را باز می کنند. قابلیت Screen Unlock باعث می شود کاربران مراحل کمتری را برای قفل گشایی گوشی انجام دهند. این ویژگی به همراه قابلیت فیس آنلاک برای خریداران گوشی های هوشمند آزادی عمل بیشتری را به همراه دارد.

حضور این فناوری در گوشی وان پلاس 6T، تغییراتی را در قطعات داخلی آن در پی دارد. انتظار می رود این دستگاه در مقایسه با نسل گذشته خود 0.45 میلی متر ضخامت بیشتری داشته باشد ( رندر وان پلاس 6T منتشر شد؛ برش نمایشگر قطره ای ).

بر اساس گزارش های گذشته، شرکت وان پلاس از زمان معرفی گوشی وان پلاس 5T به دنبال استفاده از سنسورهای اثر انگشت زیر نمایشگر در محصولات خود بوده است. انتظار می رود از گوشی وان پلاس 6 تی در اواخر ماه اکتبر به صورت رسمی رونمایی شود. انتظار می رود این دستگاه در نسخه پایه خود دارای قیمتی برابر با 550 دلار باشد.

ارسال نظر