مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون در جعبه آیفون های 2018 حضور ندارد!

رسانه کلیک - کاربران آیفون های 2018 شامل آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR باید مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون را به صورت جداگانه خریداری کنند. این تبدیل در جعبه آیفون های جدید قرار نمی گیرد.

مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون در جعبه آیفون های 2018 حضور ندارد!

اپل دیشب در مراسمی از آیفون های جدید رونمایی کرد ( آیفون XS به صورت رسمی رونمایی شد؛ کپی برابر اصل آیفون 10 ). این شرکت علاوه بر گوشی های هوشمند جدید خود، اپل واچ سری 4 را نیز در معرض دید عموم قرار داد ( اپل واچ 4 معرفی شد؛ پزشکی در دستان شما ).

این محصولات مانند گوشی های دو سال اخیر اپل فاقد جک 3.5 میلی متری صدا هستند، بنابراین برای اتصال هدفون های قدیمی خود به این دستگاه باید از مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون استفاده کنید.

در حالی که در سال های گذشته شاهد حضور مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری هدفون در جعبه گوشی های آیفون اپل بودیم، آیفون های 2018 فاقد این قطعه هستند. کاربران آیفون های جدید باید این مبدل را به صورت جداگانه خریداری کنند.

با مراجعه به سایت اپل به این موضوع پی می برید که مبدل جک 3.5 میلی متری صدا در جعبه آیفون هایی که امسال به فروش می رسند حضور ندارد. این محصولات را آیفون XS، آیفون XS مکس ، آیفون XR، آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس تشکیل می دهند ( قیمت آیفون XS و XS مکس در ایران چقدر خواهد بود؟ ).

اپل از زمان حذف جک هدفون از گوشی آیفون 7 تا به امروز، در جعبه گوشی های خود مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلیمتری هدفون قرار می داد. این مبدل ارزان ترین قطعه ای محسوب می شود که اپل به بازار عرضه می کند. کاربران آیفون های جدید اپل برای تصاحب این مبدل باید 9 دلار هزینه کنند. این هزینه در برابر قیمت بالای آیفون های جدید ناچیز محسوب می شود ( قیمت گوشی های آیفون 2018 مشخص شد ).

شاید در نگاه اول این قطعه قیمت کمی داشته باشد ولی اپل با حذف آن از جعبه آیفون های جدید می تواند میزان فروش ایرپاد را افزایش دهد.

ارسال نظر