هواوی و آنر از هم جدا نمی شوند

رسانه کلیک - آنر زیر مجموعه هواوی محسوب می شود. بر اساس گفته های مدیر عامل این شرکت چینی، هواوی و آنر از یکدیگر جدا نمی شوند.

هواوی و آنر از هم جدا نمی شوند

گزارش های گذشته در کشور چین خبر از جدایی برند آنر از هواوی داده بودند. امروز مدیر عامل آنر، Zhao Ming جدایی هواوی و آنر را تکذیب کرده است. شرکت آنر در سال 2013 تاسیس شد. این شرکت در سال های فعالیت خود در بازار پیشرفت های زیادی داشته است.

در ماه های گذشته گزارش هایی در اینترنت منتشر شده بود که بر اساس آن ها، آنر به دنبال جدایی از شرکت هواوی است. گزارش ها به این موضوع اشاره کرده بودند که آنر خواهان فعالیت به عنوان یک برند کاملا مستقل است. مدیر عامل آنر، Zhao Ming این خبر را تکذیب کرده است.

برند آنر برای رقابت با شرکت های تولیدکننده گوشی های ارزان قیمت چینی مانند شیائومی تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا محصولات ارزان قیمت را تولید و روانه بازار می کرد با این حال در سال های اخیر قیمت گوشی های هوشمند آن با افزایش روبه‌رو بوده است.

جعبه گوشی آنر 8X

بر اساس ادعاهای برخی منابع، در صورتی که آنر تبدیل به یک برند مستقل شود می تواند عملکرد بهتری در بازار داشته باشد. هم اکنون هواوی در حال توسعه شبکه ارتباطی 5G است.

هواوی قصد دارد تا سال های آینده تبدیل به پرفروش ترین برند تولیدکننده گوشی های هوشمند در جهان شود. این کمپانی در آینده از گوشی انعطاف پذیر خود به صورت رسمی رونمایی می کند.

گوشی های میت 20 و میت 20 پرو پرچمداران آینده هواوی محسوب می شوند. قدرت این محصولات را پردازنده 7 نانومتری Kirin 980 تامین می کند ( پردازنده کایرین 980 معرفی شد؛ اولین چیپست 7 نانومتری جهان ). هواوی در تاریخ 16 اکتبر در شهر لندن از این گوشی های هوشمند رونمایی خواهد کرد ( تاریخ دقیق معرفی هواوی میت 20 و میت 20 پرو اعلام شد ).

ارسال نظر