گوشی های موتو G موتورولا سال آینده در مرکز توجه این برند قرار می گیرد

رسانه کلیک - ایوان بلس اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی های موتورولا منتشر کرده است. بلس اعتقاد دارد گوشی های موتو G موتورولا در سال 2019 جایگزین برخی از محصولات آن می شود.

گوشی های موتو G موتورولا سال آینده در مرکز توجه این برند قرار می گیرد

شرکت موتورولا مانند بسیاری از شرکت های تولیدکننده گوشی های اندرویدی، محصولات زیادی را در بازار به فروش می رساند. گوشی های تولیدی موتورولا بودجه های مختلف را شامل می شود.

این کمپانی محصولات سری موتو X و موتو Z را برای افراد علاقه مند به گوشی های پرچمدار و بالارده توسعه می دهد و گوشی های موتو E و موتو G به عنوان دستگاه های اقتصادی روانه بازار می شود.

ظاهرا برنامه موتورولا در سال آینده میلادی تغییر می کند. بر اساس اطلاعات جدیدی که توسط ایوان بلس در توییتر منتشر شده، گوشی های موتو G موتورولا سال آینده در مرکز توجه این برند قرار می گیرد.

انتظار می رود در سال آینده میلادی شاهد عرضه تعداد زیادی گوشی هوشمند از سری موتو G باشیم. بلس به حذف محصولات سری موتو C، موتو M و موتو X از خط تولید این کمپانی اشاره می کند.

بر اساس اعلام ایوان بلس، سال آینده میلادی باید منتظر معرفی گوشی های سری موتو G موتورولا در نسخه های مختلف باشیم. استاندارد، پلی، پلاس و پاور نمونه های مختلف این سری را تشکیل می دهند.

در حال حاضر نمی توان دلیل اصلی تمرکز موتورولا روی گوشی های میان رده سری G را مشخص کرد. این احتمال وجود دارد که فروش بالاتر این محصولات باعث حذف گوشی های دیگر موتورولا شود.

به تازگی مشخصات گوشی هوشمند موتو G7 به اینترنت راه پیدا کرده است ( مشخصات گوشی موتورولا موتو G7 فاش شد ). این دستگاه به نمایشگر 6.4 اینچی ، دوربین اصلی دوگانه و باتری 3500 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود. بر اساس رندرهای منتشر شده، این دستگاه دارای نمایشگر برش خورده است ( رندرهای موتو G7 ظاهر این گوشی را لو داد؛ دوربین دوگانه و برش نمایشگر قطره ای ).

ارسال نظر