گوشی گلکسی S10 سامسونگ در کشور چین تاییدیه دریافت کرد

رسانه کلیک - سامسونگ سال آینده از پرچمداران جدید خود رونمایی می کند. اخیرا گوشی گلکسی S10 سامسونگ موفق به کسب تاییدیه در چین شده است.

گوشی گلکسی S10 سامسونگ در کشور چین تاییدیه دریافت کرد

سامسونگ در اوایل سال آینده میلادی پرچمدار جدیدش، گلکسی اس 10 را معرفی می کند. گوشی گلکسی S10 سامسونگ در سه نسخه مختلف در حال توسعه است که شامل SM-G975F ،SM-970F و SM-G973F می شود.

این دستگاه ها به تازگی در کشور چین تاییدیه دریافت کرده اند. گوشی های SM-G9730 ،SM-G9700 و SM-G9750 در TENAA حاضر شدند. حضور عدد 0 به معنای عرضه این محصولات در بازار چین است. تنا در رابطه با مشخصات فنی این محصولات، اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است.

در گذشته شاهد انتشار گزارش هایی در رابطه با گوشی گلکسی S10 سامسونگ در فضای مجازی بودیم. مدل های SM-G970 و SM-G973 به نمایشگر 5.8 اینچی مجهز می شوند. این محصولات از دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی بهره می برند.

سامسونگ قصد دارد سال آینده از یک پرچمدار ویژه رونمایی کند. گلکسی S10 پلاس مانند پرچمدار اخیر ال جی، گوشی V40 ThinQ به 5 دوربین مجهز می شود ( گوشی هوشمند ال جی V40 ThinQ معرفی شد؛ نمایشگر 6.4 اینچی و دوربین اصلی سه گانه ).

در صورتی که شایعات صحت داشته باشند، گلکسی اس 10 پلاس دارای دوربین اصلی سه گانه و دوربین سلفی دوگانه است ( مشخصات دوربین سه گانه گلکسی S10 لو رفت ).

گلکسی اس ۱۰ پلاس دارای نمایشگر 6.44 اینچی است. در حال حاضر نمی توان در رابطه با طراحی این محصولات اظهار نظر دقیقی کرد. این احتمال وجود دارد که نسخه پلاس پرچمدار آینده سامسونگ دارای طراحی متفاوتی در مقایسه با نمونه های دیگر آن باشد.

انتظار می رود گوشی گلکسی S10 سامسونگ در برخی بازارها مانند ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی کند. به احتمال زیاد در آینده نزدیک TENAA مشخصات این گوشی های هوشمند را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

ارسال نظر