گلکسی نوت 10 سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون ندارد!

رسانه کلیک - گزارش جدیدی در رابطه با گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ در اینترنت منتشر شده است. این گزارش ادعا می کند این محصول فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است.

گلکسی نوت 10 سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون ندارد!

اپل چند سال پیش همزمان با معرفی آیفون 7 تصمیم گرفت جک 3.5 میلی متری هدفون را از گوشی های هوشمند تولیدی خود حذف کند. پس از اپل، شرکت های دیگر مانند اچ تی سی و شیائومی دست به چنین اقدامی زدند.

این پورت که تا چند سال پیش در تمامی گوشی های هوشمند حضور داشت، امروزه تنها در گوشی های تولیدی ال جی و سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد. وان پلاس در آینده نزدیک از گوشی وان پلاس 6T رونمایی می کند که به نظر می رسد فاقد جک 3.5 میلی متری صدا باشد.

اپل تا سال گذشته به علت حذف جک 3.5 میلی متری صدا در جعبه محصولات خود یک دانگل مخصوص قرار می داد. این کمپانی امسال این قطعه را از جعبه گوشی های آیفون XS و آیفون ایکس اس مکس حذف کرده است.

گوشی نوت ۹

سامسونگ یکی از شرکت هایی محسوب می شود که تا به امروز محصولات خود را به این پورت مجهز کرده است؛ با این حال گزارشی جدید به حذف جک 3.5 میلی متری صدا از پرچمداران آینده این برند کره ای اشاره می کند.

بر اساس گزارش جدید، گوشی گلکسی نوت 10 فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون خواهد بود. با توجه به این موضوع، احتمال حذف این پورت از گوشی های سری گلکسی S10 و S11 نیز وجود دارد.

برخی گزارش ها به این موضوع اشاره دارد که سامسونگ برای گوشی های پرچمدار آینده خود هدفون بی سیم در نظر می گیرد. اپل در گذشته از هدفون بی سیم ایرپاد رونمایی کرد که توانست درآمد خوبی را نصیب این کمپانی کند.

بر اساس گزارشی از Strategy Analytics، میزان فروش هدفون های بی سیم در سال آینده میلادی به 73.9 میلیون می رسد و در سال 2022 تا 100 میلیون افزایش پیدا می کند.

ارسال نظر