نسخه Xperia Pro سونی گران‌تر از سری vanialla Xperia 1 II به بازار عرضه خواهند شد

رسانه کلیک - اخیرا شرکت سونی از نسخه Pro گوشی‌‌های Xperia به همراه گوشی‌ Xperia 1 II رونمایی کرده است. به نظر می‌رسد نسخه Pro گران‌تر از Xperia 1 II به بازار عرضه شود.

نسخه Xperia Pro سونی گران‌تر از سری vanialla Xperia 1 II به بازار عرضه خواهند شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده شرکت سونی گوشی‌های Xperia Pro را با قیمتی در حدود 200 تا 300 دلار گران‌تر از گوشی‌های Xperia 1 II به بازار عرضه خواهد کرد.

هر چند هنوز قیمت گوشی‌های vanilla Xperia 1 II ‌در بازارهای آمریکا مشخص نیست اما در اروپا این گوشی‌ها در حدود 1200 یورو به فروش می‌رسند. در کانادا نیز این گوشی‌ها با قیمتی در حدود 1200 دلار کانادا به مشتریان عرضه می‌شود. این گوشی قرار است در برخی از کشورهای خاص از جمله آمریکا به کاربران ارائه شود.

نکته قابل توجه این است که این گوشی در کشور ژاپن عرضه نخواهد شد. گفته می‌شود کاربرد این گوشی برای کاربران شبیه کاربرد دوربین‌های سری Alpha سونی است. نسخه Pro گوشی‌های Xperia مجهز به ورودی و خروجی HDMI خواهد بود و به همین دلیل می‌توان از آن به عنوان یک صفحه نمایش استفاده کرد. در گوشی‌های vanilla Xperia 1 II به جای ورودی HDMI از اتصال بدون سیم استفاده می‌شود.

همچنین نسخه Pro این گوشی‌‌‌‌ها دارای قابلیت اتصال به شبکه 5G است و می‌تواند محتوای ویدیویی را با سرعت بسیار بالا منتقل نماید.

گوشی‌های vanilla Xperia 1 II تنها دارای sub-6GHz 5G که در بیشتر مناطق قابل دسترس است. این گوشی‌ها دارای پروتکل مقاومتی IP65/68 برای مقاومت در برابر گرد و خاک و آب هستند. از طرفی در نسخه Pro این گوشی‌ها دکمه تنظیمات تعبیه شده است که کاربران می‌توانند به راحتی اپلیکیشن‌های خود را اجرا نمایند.

بر اساس اعلام منابع رسمی گوش Xperia 1 II اواخر بهار به بازار عرضه خواهد شد.

ارسال نظر