پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان امروز (۸ دی)

پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان امروز ۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ از شبکه ۳ سیما انجام می‌شود.

پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان امروز (۸ دی)

زمان پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان

در دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱، امروز دو تیم سپاهان و پرسپولیس ساعت ۱۶ مقابل هم بازی می‌کنند. زمان پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان، ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه ۳ خواهد بود.

این بازی که اصفهانی‌ها میزبان آن هستند در زمین ثالث (در ورزشگاه اراک) انجام می‌شود.

اگر برای دیدن این بازی به شبکه ۳ دسترسی ندارید یا شرایط جوی گیرنده شما را دچار اختلال در دریافت فرکانس شبکه ۳ کرده است، شما می‌توانید در هر کجای جهان که هستید، از طریق سایت یا اپلیکیشن «تلوبیون» که پخش زنده شبکه 3 را تنها با چند ثانیه تاخیر نمایش می‌دهد، به تماشای این بازی حساس و جذاب بنشینید.

همچنین اگر در خارج از کشور به سر می‌برید، می‌توانید با تنظیم فرکانس ماهواره خود بر روی شبکه ۳ و وارد کدن کد بیس برای باز کردن قفل این شبکه (که با جستجوی آن در اینترنت، به سادگی پیدا می‌شود) فوتبال زنده پرسپولیس و سپاهان را ببینید.

در حال حاضر، در جدول رده بندی لیگ ایران تیم سپاهان و پرسپولیس هر دو ۲۲ امتیاز دارند و رتبه دوم و سوم را کسب کرده‌اند (سپاهان به دلیل تفاضل گل بهتر در رده دوم قرار دارد.) سپاهان از ۱۱ بازی انجام داده، ۷ برد، ۱ مساوی و ۳ نتیجه باخت دارد و تیم پرسپولیس نیز در ۱۱ بازی انجام داده، ۶ برد، ۴ نتیجه مساوی و یک شکست داشته است.

شما نتیجه این بازی سرنوشت‌ساز را چگونه پیش‌بینی می‌کنید و هوادار کدام تیم هستید؟

ارسال نظر