پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ امروز (سه شنبه ۲۶ بهمن)

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ لیسبون در قالب لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد. این بازی مهم امروز سه‌شنبه ۲۶ بهمن از شبکه ورزش پخش می‌شود.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ امروز (سه شنبه ۲۶ بهمن)

ساعت پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ

رقابت‌های یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا امروز آغاز می‌شود. دو تیم منچسترسیتی و اسپورتینگ لیسبون روبروی یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. سیتیزن‌ها که در فصل گذشته تا فینال این رقابت‌ها رفته بود، قصد دارد دوباره خود را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ روز ۲۶ بهمن ساعت ۲۳:۳۰ انجام خواهد شد. این مسابقه از شبکه ورزش پخش می‌شود. بازی حساس دو تیم انگلیسی و پرتغالی در ورزشگاه ژوزه آلوالاده شهر لیسبون برگزار خواهد شد.

کسانی که به تلویزیون دسترسی ندارند می‌توانند با نصب اپلیکیشن تلوبیون مسابقه حساس منچسترسیتی و اسپورتینگ را به صورت آنلاین تماشا کنند. جالب است بدانید، تیم اسپورتینگ به عنوان قهرمان پرتغال روبروی منچسترسیتی قهرمان انگلستان قرار خواهد گرفت. تقابل دو قهرمان لیگ کشور جذابیت این مسابقه را دوچندان کرده است.

پپ گوآردیولا انگیزه بالایی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دارد. وی در تلاش است تیم اسپورتینگ را شکست دهد تا بتواند به مرحله بعدی این رقابت‌ها برود. تیمی یکدست و پرتلاش که این روزها توانسته عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته باشد.

نظر شما درباره پخش زنده بازی منچسترسیتی و اسپورتینگ چیست؟ کدام تیم موفق به پیروزی در این مسابقه خواهد شد؟ لطفا نظرات خود را با کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر