ساخت موزیکال «اسمورف‌ها» برای اکران در سال 2024 کلید خورد

استودیو پارامونت و شبکه نیکلودئون از روی مجموعه انیمیشینی «اسمورف‌ها» یک فیلم موزیکال می‌سازند که سال ۲۰۲۴ میلادی اکران خواهد شد.

ساخت موزیکال «اسمورف‌ها» برای اکران در سال 2024 کلید خورد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رپ (The Wrap)، این فیلم اولین اثر از مجموعه چند فیلم بلند سینمایی است که با محور این شخصیت‌های محبوب آبی‌رنگ ساخته خواهد شد.

پم بردی، نویسنده انیمیشن «ساوث‌پارک: بزرگتر، طولانی‌تر و کامل» (۱۹۹۹، تری پارکر) و فیلم «تیم آمریکا: پلیس جهانی» (۲۰۰۴، تری پارکر)، فیلمنامه فیلم مذکور را می‌نویسد. تولید این فیلم سال آینده آغاز خواهد شد و تاریخ دقیق اکران ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (29 آذر 1401) اعلام شده است.

اسمورف‌ها کاراکترهای کارتونی ماندگاری هستند که به دست پیر کالیفورد، هنرمند و نویسنده بلژیکی معروف به پیو خلق شدند. این شخصیت‌ها تاکنون بارها در پروژه‌های مختلف روی پرده نقره‌ای رفته‌اند که از آن جمله می‌توان به سه فیلم لایو اکشن انیمیشنی از سونی اشاره کرد که فیلم «اسمورف‌ها: دهکده گمشده» (Smurfs: The Lost Village) محصول سال ۲۰۱۷ آخرین قسمت آن‌هاست.

مجموعه تلویزیونی اسمورف‌ها از زمان پخش در دهه ۱۹۸۰ تاکنون، در جمع ۵ مجموعه انیمیشنی برتر تلویزیونی برای کودکان بین ۲ تا ۱۱ سال قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر